تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
دومین نسخه بتا توسعه دهنده iOS 16.3

اپل دومین نسخه بتا توسعه دهنده iOS 16.3 و iPadOS 16.3 را منتشر کرد

اپل اکنون در مرحله دوم نسخه بتای توسعه دهندگان قرار دارد و نسخه‌های جدید iOS 16.3، iPadOS 16.3، tvOS 16.3 و watchOS 9.3 را در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است. علاقه‌مندان می‌توانند در برنامه تست بتا از طریق مرکز توسعه دهندگان اپل شرکت کرده و آخرین نسخه را دانلود کنند. نسخه‌های بتا عمومی هم معمولا مدت زمان کوتاهی پس از نسخه‌های توسعه دهنده ارائه می‌شوند و از طریق برنامه نرم افزار بتا اپل در دسترس هستند. افزونه‌ای برای پشتیبانی از کلیدهای امنیتی فیزیکی به مانند نسخه اول بتا iOS 16.3 دیده می‌شود و با مشخصات عمومی، از جمله روزنامه نگاران، افراد مشهور و اعضای دولت مفید خواهد بود.

احتیاط در نصب نسخه‌های بتا

دومین نسخه بتا توسعه دهنده iOS 16.3

نسخه‌های بتا اپل معمولا دارای مشکلات زیادی هستند و می‌توانند مشکلات جبران ناپذیری را برای کاربران ایجاد کنند. در همین راستا کارشناسان همواره توصیه می‌کنند که این نسخه‌ها را نصب نکنید. آن دسته از کاربران و توسعه دهندگان که نیاز به اجرا دارند هم بهتر است که از دستگاه‌های غیر ضروری یا ثانویه خود برای این منظور استفاده کنند. حتما قبل از نصب هم از داده‌های خود نسخه پشتیبانی تهیه کرده و اطمینان حاصل کنید که در صورت بروز یک مشکل خاصی می‌توانید دستگاه خود را به وضعیت ابتدایی خود بازگرانید. احتمال جزئی در زمینه از دست رفتن اطلاعات یا سایر مشکلات وجود دارد که همواره در چرخه انتشار نسخه‌های بتا در دستگاه‌های مختلف دیده شده بود. شما هم می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: اپل چهارمین بتا توسعه دهنده iOS 16.2 و iPadOS 16.2 را منتشر کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *