تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
دومین نسخه بتا توسعه دهنده macOS Ventura 13.2

اپل دومین نسخه بتا توسعه دهنده macOS Ventura 13.2 را منتشر کرد

توسعه دهندگان اکنون می‌توانند با شرکت در برنامه تست بتا از طریق مرکز توسعه دهندگان اپل، آخرین نسخه‌ها را دریافت کنند. نسخه‌های بتای عمومی نسخه‌ها معمولا در مدت کوتاهی پس از نسخه‌های توسعه دهنده عرضه می‌شوند. این نسخه‌ها هم از طریق برنامه نرم افزار بتا اپل قابل دریافت هستند. دومین بتای macOS Ventura 13.2 به دنبال نسخه اولی منتشر می‌شود که اپل در ۱۴ دسامبر ۲۰۲۲ آن را ارائه کرده بود. نسخه بتای دوم اکنون با شماره بیلد 22D5038i همراه شده است که جایگزین نسخه اول با شماره بیلد 22D5027d می‌شود. هیچ تفاوت خاصی در این نسخه به جز المان‌های امنیتی دیده نمی‌شود.

احتیاط در نسخه‌های بتا

 

نسخه‌های بتا اپل معمولا دارای مشکلات زیادی هستند و می‌توانند مشکلات جبران ناپذیری را برای کاربران ایجاد کنند. در همین راستا کارشناسان همواره توصیه می‌کنند که این نسخه‌ها را نصب نکنید. آن دسته از کاربران و توسعه دهندگان که نیاز به اجرا دارند هم بهتر است که از دستگاه‌های غیر ضروری یا ثانویه خود برای این منظور استفاده کنند. حتما قبل از نصب هم از داده‌های خود نسخه پشتیبانی تهیه کرده و اطمینان حاصل کنید که در صورت بروز یک مشکل خاصی می‌توانید دستگاه خود را به وضعیت ابتدایی خود بازگرانید. احتمال جزئی در زمینه از دست رفتن اطلاعات یا سایر مشکلات وجود دارد که همواره در چرخه انتشار نسخه‌های بتا در دستگاه‌های مختلف دیده شده بود. شما هم می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: اپل سرویس Rapid Security Response را در macOS 13.2 بتا تست می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *