تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
سرویس Podcasts Subscriptions

اپل سرویس Podcasts Subscriptions را برای ناشرین سرویس‌های رقیب فعال می‌کند

تولید کنندگان پادکست در برخی از پلتفرم‌های محبوب می‌توانند نسخه اشتراک‌های پادکست اپل را به‌طور خودکار از طریق قابلیت Delegated Delivery ایجاد کنند. سرویس‌ اشتراک‌های پادکست اپل در ژوئن ۲۰۲۱ فعال شده و تا آگوست ۲۰۲۲ هم این شرعت ادعا می‌کرد که اشتراک‌های پولی ۳۰۰ درصد افزایش یافته است. به‌طور قابل توجهی هم اپل نگفت که این تعداد مشترکین را نمایندگی می‌کند یا خیر. همچنین رقم دقیقی از تعداد پادکست‌هایی که به سرویس عضویت جدیدش پیوسته‌اند را ارائه نکرده است. با این حال، اپل در گزارش جدید خود می‌گوید که بیش از یک چهارم از ۱۰۰ نمایش برتر فهرست شده در نمودارهای خود را تحت پوشش دارد.

دسترسی به اشتراک‌های پادکست اپل

سرویس Podcasts Subscriptions

اکنون هم اپل قصد دارد که با حذف یکی از موانع تولید پادکست برای مشترکین، دسترسی و درآمد خود را افزایش دهد. قبلا، اگر تهیه کنندگان می‌خواستند که قسمت‌های برنامه خود را در چندین پلتفرم پست کنند، می‌توانستند تقریبا به همه آن‌ها با یک سیستم دسترسی پیدا کنند. تنها مسبب ماجرا هم اپل بود که تا به امروز کاربران را ملزم می‌کند تا فایل‌های صوتی خود را به‌طور جداگانه در سرویس اشتراک پادکست‌های اپل آپلود کنند. با این حال، امروز اپل Delegated Delivery را راه‌اندازی کرده است. تولید کنندگان هنوز هم باید در برنامه اپل پادکستر ثبت نام کنند، اما پس از ثبت نام، اکنون می‌توانند پلتفرم‌های جایگزین را به‌عنوان خدمات میزان معرفی کنند. می‌توانید نظرات خود را با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: برترین پادکست های سال ۲۰۲۲ اپل معرفی شدند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *