تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
بازار گوشی های هوشمند حرفه ای

اپل پیشتاز بازار گوشی های هوشمند حرفه ای است

تحقیقات جدیدی ادعا می‌کنند که گوشی‌های هوشمند حرفه‌ای در سال ۲۰۲۱ به رکورد فروش خودشان رسیده‌اند و آیفون اپل هم پرفروش‌ترین گوشی هوشمند در هر منطقه بوده است. تحقیقات کانترپوینت قبلا هم گزارش داده بود که آیفون پرفروش‌ترین گوشی هوشمند در آمریکای شمالی بوده است و در سال ۲۰۲۱ هم از ۱۰ گوشی هوشمند برتر در سراسر جهان، ۷ گوشی مربوط به سری آیفون بوده است. حال تحقیقات بیشتر هم نشان می‌دهند که آیفون در رتبه بندی‌های برتر هر منطقه هم وضعیت عالی دارد. براساس تحقیقات کانترپوینت، بازار گوشی‌های هوشمند حرفه‌ای – که به عنوان گوشی‌هایی با قیمت بالای ۴۰۰ دلار تعریف می‌شود – در سال ۲۰۲۱، حدود ۲۴ درصد رشد داشته است.

رشد عالی بازار فروش گوشی‌های آیفون

بازار گوشی های هوشمند حرفه ای

این بالاترین میزان رشد برای گوشی‌های هوشمند حرفه‌ای است که در طول تاریخ ثبت می‌شود. به‌طور کلی هم بازار گوشی‌های هوشمند در همان دوره، رشد ۷ درصدی را تجربه کرده است. تارون پاتاک، مدیر تحقیقات کانترپوینت، می‌گوید: «رشد عالی که در سال ۲۰۲۱ ثبت شده است، به‌دلیل ترکیبی از عوامل، مانند تقاضاهای جایگزین، استراتژی‌های OEM و پویایی زنجیره تامین بوده است». پاتاک همچنین اظهار داشت که تقاضا برای فناوری 5G باعث رشد شرکت‌های سازنده گوشی شده و اپل به‌خوبی از شکاف ایجاد شده به واسطه بازار هوآوی هم بهترین استفاده را کرده است. تمامی داده‌ها به‌صورت اختصاصی توسط کانترپوینت جمع‌آوری شده است؛ چرا که اپل هیچ‌گاه داده‌های فروش خود را منتشر نمی‌کند.

بیشتر بخوانید: رشد فناوری ۵G باعث فروش بیشتر آیفون شده است

می‌توانید نظرات خود را با ما به اشتراک گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال