تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
فروش آیفون 13

فروش آیفون 13 از طریق کانال‌های اپراتوری افزایش پیدا کرده است

براساس داده‌های تحقیقاتی اپراتوری جدید که توسط جی پی مورگان به دست آمده است،گویا فروش مدل‌های آیفون ۱۳ علیرغم محدودیت‌های موجود در عرضه، نسبت به مدل‌های قبلی افزایش پیدا کرده است. سامیک چاترجی، تحلیل‌گر جی پی مورگان، می‌نویسد که نقاط داده افزایش از چشم‌انداز مثبت بانک سرمایه‌گذاری برای آیفون ۱۳ در سال ۲۰۲۲ خبر می‌دهند. در واقع، این تحلیل‌گر پیش بینی می‌کند که حجم فروش آیفون ۱۳ در سال ۲۰۲۲ بی‌سابقه خواهد بود و همین کل سری آیفون را تحت تاثیر قرار می‌دهد. البته شتاب میزان فروش آیفون پس از عرض سامسونگ گلکسی S22 و بهبود عملکرد تولید کنندگان گوشی‌ های اندروید در بین محدودیت‌های عرضه، اندکی کاهش پیدا کرده است.

وضعیت عرضه آیفون در بازار

فروش آیفون 13

سهام آیفون اپل در فروشگاه‌های ورایزون و T-Mobile به کمتر از ۷۰ درصد رسیده است که اکثریت آن‌ها نشان می‌دهد که تقاضا برای گلکسی S22 در سال ۲۰۲۱ نسبتا قوی‌تر بوده است. عرضه مدل اندرویدی تا حد بسیار زیادی با تقاضای بالای کاربران همراه بوده است. چاترجی می‌گوید: «با توجه به این داده‌ها، سهم اپل در مقایسه با سهم فصل معمولی، بالاتر از سطوح تاریخی باقی می‌ماند و تحقیقات هم نشان می‌دهد که داده‌ها از یک سهم بازار، ساختاری بالاتر از گذشته داشته است». علیرغم اینکه موجودی آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرو در خرده فروشی‌ها متفاوت است، اما در دسترس بودن نسخه‌های آنلاین در خط تولید کاملا تثبیت شده باقی مانده است.

بیشتر بخوانید: اپل از نظر میزان رشد فروش در سه ماهه چهارم ۲۰۲۱ اول بوده است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *