تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
کاهش عرضه آیفون

اپل با کاهش عرضه آیفون سهم بازار چین خود را از دست داد

به گزارش جی پی مورگان، نوامبر بدترین ماه برای کاهش عرضه آیفون به‌دلیل مشکلات مداوم عرضه بود، اما دسامبر نشانه‌هایی از بهبود را در این زمینه نشان داده است. مشکلات تامین در چین از مدت کوتاهی پس از عرضه آیفون ۱۴ پرو در ماه سپتامبر، تاثیر زیادی روی دسترس بودن آیفون ۱۴ پرو داشته است. زمان حمل و نقل از آن زمان بهبود پیدا کرده است، اما اپل در نتیجه درآمد سه ماهه چهارم سختی را پشت سر خواهد گذاشت. بر اساس گزارش ترکیبی جی پی مورگان و آکادمی فناوری اطلاعات و ارتباطات چین، محموله‌ها در نوامبر ۲۰۲۳ نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود ۵۸ درصد کاهش یافته است.

روند ارسال محموله‌های اپل به چین

کاهش عرضه آیفون

مجموعه محموله‌های پیگیری شده از سپتامبر نشان می‌دهد که نسبت به سال گذشته، ۳۱ درصد کاهش داشته است. این کاهش شدید روی سهم بازار کلی اپل در چین با کاهش ۲ درصدی همراه بوده است. در نوامبر ۲۰۲۳ این میزان به ۱۹ درصد و در نوامبر ۲۰۲۲ به ۲۱ درصد کاهش یافت. کاهش سهم بازار چندان عمیق نبوده است، چرا که کل بازار گوشی‌های هوشمند نیز شاهد کاهش ۳۴ درصدی بود. کاهش روند تولید اپل یک مشکلات در زمینه عرضه است که به‌دلیل سیاست کووید صفر چین و پیامدهای بعدی در کارخانه فاکسکان ایجاد شده است. جی پی مورگان انتظار دارد که کاهش محموله‌ها در ماه دسامبر به‌دلیل محدود بودن عرضه حداقل در نیمه اول ماه ادامه پیدا کند. می‌توانید نظرات خود را با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: آیفون سهم بازار چین خود را در بحبوبه رکورد گوشی‌های هوشمند افزایش داد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *