تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
سرویس Apple TV+

سرویس Apple TV+ تیم تولید اروپایی خود را گسترس می‌دهد

سرویس Apple TV+ همچنان به استخدام برای تیم‌های مستقر در لندن خود ادامه می‌دهد و اخیرا هم استخدام‌های جدیدی در تیم‌های خود داشته است. این شرکت اکنون یک مسئول برنامه نویس در تیم خود استخدام می‌کند. اپل قبلا هم متعهد شده بود که میلیون‌ها دلار برای تولید برنامه‌های تلویزیونی در فرانسه سرمایه گذاری می‌کند، اما همچنین به دنبال تولیدات پاناروپایی نیز بوده است. این روند ممکن است که تا حدی به این دلیل باشد که همه استریمرها ملزم به رعایت سهمیه‌های تولید محلی اتحادیه اروپا هستند. در سال ۲۰۲۰ هم اتحادیه اروپا پیشنهاد کرد که همه استریمرها باید حداقل ۳۰ درصد محتوای ساخت اروپا داشته باشند و هیچ کدام البته نزدیک به امار هم نشدند.

توسعه فعالیت Apple TV+ در اروپا

سرویس Apple TV+

با توجه به انتشارات صنعت تلویزیون بریتانیا برودکست، با این حال، اپل اخیرا تیم اروپایی خود را با جو اوپنهایمر که قبلا از پروژه‌های بی بی سی بود، گسترس داد. همچنین، فیونا مک درموت رئیس بخش کمدی کانال ۴ هم به این تیم اضافه شد. در اواخر سال ۲۰۲۲، اپل تام ویلیامز رئیس توسعه درام شرکت تولید مستقل Wall to Wall را نیز به خدمت گرفت. در کنار کار درام، کمپانی مذکور به‌خاطر تولید سریال تاریخچه خانوادگی افراد مشهور هم شناخته می‌شود که بعدها برای شبکه NBC هم بازسازی شد. اکنون هم شبکه Apple TV+ تبلیغ یک مستند پیرامون مدیر برجسته را تبلیغ می‌کند تا پخش آن را به‌صورت جهانی شروع کند.

بیشتر بخوانید: مدیر بازاریابی دیزنی پلاس به Apple TV+ می‌پیوندد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *