تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
مجیک شارژ اپل

مجیک شارژ اپل مدتی بعد از توسعه کنار گذاشته شده است

یک محصول معرفی نشده و لغو شده از مگ سیف تحت عنوان Apple Magic Charger توسط اپل وجود داشت که از طریق کلکسیونرهای مختلف چینی دریافت شده و قصد داشتند که آن را به کار بیندازند. اپل محصولات زیادی را به‌صورت مخفیانه تولید می‌کند که بسیاری از آن‌ها قبل از اینکه توسط عموم دیده شوند، کنسل می‌شوند. به‌نظر می‌رسد که اپل قبل از کنار گذاشتن پروژه، در مراحل آزمایشی و کسب گواهی نهایی، به دنبال عمومی کردن مجیک شارژر خود بوده است. مدت تست اعتبارسنجی طراحی DVT برای مجیک شارژر اپل، قبل از لغو نهایی پروژه تولید و ارسال شد. این بدان معنی است که مدل‌های واقعی جایی در زنجیره تامین اپل دارند و برای تست ساخته می‌شوند.

مجیک شارژر اپل

مجیک شارژ اپل

یکی از کلکسیونرهای محصولات اپل در توییتر یکی از مدل‌های DVT را با این امید به کار برد. مدلی که او در دست داشت، بدون کابل برق بوده است. این کاربر توییتر از آن زمان تا کنون چندین تصویر از دستگاه منتشر کرده است، چرا که به‌دنبال راه‌اندازی مجدد آن بوده است. سایر کلکسیونرهای مستقر در چین هم شروع به ارسال نظر در مورد محصول می‌کردند. اتفاق نظر هم بر این بوده است که این محصول در این مرحله از توسعه نهایی کنار گذاشته شده است، چرا که آیفون فقط در جهت گیری افقی قابل استفاده بوده است. شارژر مگ سیف یا حالت صاف داشته یا باز می‌شود، اما فضایی برای قرار دادن ایستاده آیفون در حالت پرتره با این شارژر وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: مجیک کیبورد فولیو با قیمت ۲۴۹ دلار برای آپید جدید به فروش می‌رسد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *