تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
سرمایه گذاری بلند مدت

تیم کوک از حریم خصوصی و سرمایه گذاری بلند مدت می‌گوید

تیم کوک مدیرعامل اپل می‌گوید که به‌عنوان یک کوهنورد، از SOS جدید اضطراری این شرکت قدردانی می‌کند و سرمایه گذاری در ویژگی‌های جدیدی مانند این می‌تواند شرکت را از شرایط اقتصادی سخت عبور دهد. تیم کوک مصاحبه‌ای گسترده در این رابطه داشته و به سوالات گسترده‌ای در مورد SOS اضطراری، فریز شدن روند استخدام، توییتر و اقتصاد پاسخ می‌دهد. کوک می‌گوید: «ما شرکتی هستیم که می‌خواهیم زندگی مردم را با محصولاتی غنی‌تر کنیم. زمانی که ما اپل واچ را توسعه می‌دادیم، نقطه نظر ابتدایی ما تامین سلامتی بیشتر بوده است. من شروع به یادداشت برداری در مورد افرادی کردم که از مشکلات قلبی خود اطلاع نداشتند. کار بعدی‌مان هم این بود که یک نوار قلب در آن قرار داده و مدام به خود گفتیم که دیگر چگونه می‌توانیم کمک کنیم؟».

مصاحبه تیم کوک

سرمایه گذاری بلند مدت

مسیری که تیم کوک در شرکت شروع کرده بود، در نهایت منجر به توسعه SOS اضطراری جدید از طریق سرویس ماهواره‌ای برای کاربران آیفون ۱۴ شد. با استفاده از آن، کاربران می‌توانند از آیفون خود برای درخواست کمک استفاده کنند. حتی زمان‌هایی که در مکان‌هایی باشند که هیچ آنتی وجود ندارد، این سرویس می‌تواند کمک کننده قطعی برای این افراد باشد. کوک در این رابطه می‌گوید: «من یک کوهنورد هستم و بنابراین، اغلب در مکان‌هایی که هیچ سرویسی وجود ندارد، بیرون می‌روم و رک و پوست کنده می‌توانم بارها از این سرویس استفاده کنم». شما هم می‌توانید نظرات خود را با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا اپلیکیشن جام جهانی قطر را کابوس حریم خصوصی خواند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *