تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
بازار گوشی های هوشمند اروپا

اپل همچنان جایگاه دوم را در بازار گوشی های هوشمند اروپا دارد

اپل سهم خود در بازار اروپا را حفظ کرده است و این در حالی رخ می‌دهد که سامسونگ کمی از سهم خود از دست داده و برند ریلمی نیز برای اولین‌بار به جمع پنج رتبه برتر اضافه شده است. براساس داده‌های جدید، غول فناوری کوپرتینویی در طول سال ۲۰۲۱، سهم ۲۳ درصدی از بازار اروپا را در اختیار داشته است. آیفون اپل نسبت به سال گذشته، رشد ۱۱ درصدی را تجربه کرده و به این ترتیب، سهم بازار آن نسبت به سال قبل ثابت می‌ماند. سامسونگ که در حال حاضر، رهبر بازار اروپا است، با سهم ۲۹ درصدی از بازار، جایگاه اول را در اختیار دارد. با این حال، سامسونگ در سال ۲۰۲۱، نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، ۱ درصد کاهش سهم داشته است. این تنها برند گوشی هوشمند در بین پنج تای اول است که شاهد کاهش رشد بوده است.

رتبه‌های بعدی بازار گوشی‌های هوشمند در اروپا

بازار گوشی های هوشمند اروپا

شیائومی با ۲۰ درصد سهم بازار و ۳۳ درصد رشد سالانه در جایگاه سوم قرار گرفت. اوپو هم با ۵ درصد از سهم بازار و ۷۷ درصد رشد در جایگاه چهارم جای گذشته و برند هندی ریلمی هم برای اولین‌بار با رشد باورنکردنی ۵۴۸ درصدی به جمع پنج رتبه برتر راه پیدا کرده است. البته این برند تنها ۳ درصد از سهم بازار را در اختیار دارد. این تحقیقات نشان می‌دهد که کل بازار گوشی‌های هوشمند اروپا در سال ۲۰۲۱ نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۳ درصد رشد پیدا کرده است. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید.

بیشتر بخوانید: اپل بیشترین سهم بازار گوشی های هوشمند در اروپا را کسب کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *