تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
تیم کوک در یک مجله ایتالیایی از توسعه دهندگان محلی درخواست کرده است که از مهارت‌های خود استفاده کرده و در «ساخت آینده‌ای روشن» به اپل پیوندند. از آن‌جایی که ایتالیا به‌دلیل اصلاح قیمت‌ها مدام اپل را جریمه می‌کند، تیم کوک مقاله‌ای برای مجله Corriere della Sera تهیه کرده است. این روزنامه ۱۴۵ ساله بخش جدیدی به نام Login ایجاد کرده است که در این شماره، دعوت کوک برای مبتکرین ایتالیایی را در آن مشاهده می‌کنیم. کوک در این بخش عنوان کرده است که: «با دسترسی به ابزارهای مناسب، همه توانایی‌های بالقوه‌ای برای تحقق یافتن ایده‌های خودشان خواهند داشت». در توضیحات کامل این بخش هم توضیحاتی از تاسیس اولین دفتر اپل در ایتالیا سخن به میان آمده است. صحبت‌های تیم کوک در مجله ایتالیایی او در ادامه می‌گوید: «من معتقدم که امروز ما بار دیگر با یک لحظه سرنوشت‌ساز در تاریخ روبرو هستیم. از آن‌جایی که جهان از یک بیماری همه‌گیر بیرون می‌آید و در در طی دو سال گذشته، چیزهای زیادی از ما گرفته است، ما فرصتی داریم که یک بار دیگر زندگی که در آینده آن را تجربه خواهیم کرد را تغییر دهیم. تصمیم‌هایی که ما امروز در مورد چگونگی بازسازی و تمرکز منابع خود می‌گیریم، آثار خود را برای چندین دهه آینده باقی خواهند گذاشت. فناوری به وضوح تاثیر عمیقی روی آینده‌ای که می‌سازیم خواهد گذاشت و تاثیرش به ارزش‌ها و اهدافی که در قلب نوآوری‌های خود قرار می‌دهیم، بستگی دارد». بیشتر بخوانید: برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

درخواست تیم کوک از نوآوران ایتالیایی برای کمک به شکل‌گیری فناری

تیم کوک در یک مجله ایتالیایی از توسعه دهندگان محلی درخواست کرده است که از مهارت‌های خود استفاده کرده و در «ساخت آینده‌ای روشن» به اپل پیوندند. از آن‌جایی که ایتالیا به‌دلیل اصلاح قیمت‌ها مدام اپل را جریمه می‌کند، تیم کوک مقاله‌ای برای مجله Corriere della Sera تهیه کرده است. این روزنامه ۱۴۵ ساله بخش جدیدی به نام Login ایجاد کرده است که در این شماره، دعوت کوک برای مبتکرین ایتالیایی را در آن مشاهده می‌کنیم. کوک در این بخش عنوان کرده است که: «با دسترسی به ابزارهای مناسب، همه توانایی‌های بالقوه‌ای برای تحقق یافتن ایده‌های خودشان خواهند داشت». در توضیحات کامل این بخش هم توضیحاتی از تاسیس اولین دفتر اپل در ایتالیا سخن به میان آمده است.

صحبت‌های تیم کوک در مجله ایتالیایی

تیم کوک در یک مجله ایتالیایی از توسعه دهندگان محلی درخواست کرده است که از مهارت‌های خود استفاده کرده و در «ساخت آینده‌ای روشن» به اپل پیوندند. از آن‌جایی که ایتالیا به‌دلیل اصلاح قیمت‌ها مدام اپل را جریمه می‌کند، تیم کوک مقاله‌ای برای مجله Corriere della Sera تهیه کرده است. این روزنامه ۱۴۵ ساله بخش جدیدی به نام Login ایجاد کرده است که در این شماره، دعوت کوک برای مبتکرین ایتالیایی را در آن مشاهده می‌کنیم. کوک در این بخش عنوان کرده است که: «با دسترسی به ابزارهای مناسب، همه توانایی‌های بالقوه‌ای برای تحقق یافتن ایده‌های خودشان خواهند داشت». در توضیحات کامل این بخش هم توضیحاتی از تاسیس اولین دفتر اپل در ایتالیا سخن به میان آمده است.  صحبت‌های تیم کوک در مجله ایتالیایی     او در ادامه می‌گوید: «من معتقدم که امروز ما بار دیگر با یک لحظه سرنوشت‌ساز در تاریخ روبرو هستیم. از آن‌جایی که جهان از یک بیماری همه‌گیر بیرون می‌آید و در در طی دو سال گذشته، چیزهای زیادی از ما گرفته است، ما فرصتی داریم که یک بار دیگر زندگی که در آینده آن را تجربه خواهیم کرد را تغییر دهیم. تصمیم‌هایی که ما امروز در مورد چگونگی بازسازی و تمرکز منابع خود می‌گیریم، آثار خود را برای چندین دهه آینده باقی خواهند گذاشت. فناوری به وضوح تاثیر عمیقی روی آینده‌ای که می‌سازیم خواهد گذاشت و تاثیرش به ارزش‌ها و اهدافی که در قلب نوآوری‌های خود قرار می‌دهیم، بستگی دارد».  بیشتر بخوانید:  برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

او در ادامه می‌گوید: «من معتقدم که امروز ما بار دیگر با یک لحظه سرنوشت‌ساز در تاریخ روبرو هستیم. از آن‌جایی که جهان از یک بیماری همه‌گیر بیرون می‌آید و در در طی دو سال گذشته، چیزهای زیادی از ما گرفته است، ما فرصتی داریم که یک بار دیگر زندگی که در آینده آن را تجربه خواهیم کرد را تغییر دهیم. تصمیم‌هایی که ما امروز در مورد چگونگی بازسازی و تمرکز منابع خود می‌گیریم، آثار خود را برای چندین دهه آینده باقی خواهند گذاشت. فناوری به وضوح تاثیر عمیقی روی آینده‌ای که می‌سازیم خواهد گذاشت و تاثیرش به ارزش‌ها و اهدافی که در قلب نوآوری‌های خود قرار می‌دهیم، بستگی دارد».

بیشتر بخوانید: شرکت نروژی علیه پاداش ۹۹ میلیون دلاری تیم کوک رای خواهد داد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال