تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
ادامه رشد اپل

سرمایه‌گذاران در مورد ادامه رشد اپل اختلاف نظر دارند

به گفته جی پی مورگان، پرسشنامه کوچکی برای تعداد معدودی از سرمایه‌گذاران اپل ارسال شده است که نشان می‌دهد، توافق نظر در مورد اینکه آیا غول فناوری کوپرتینویی می‌تواند رشد خود را در طول سال ۲۰۲۲ حفظ کند، وجود ندارد. سامیک چاترجی، تحلیل‌گر جی پی مورگان، در یادداشتی برای سرمایه‌گذاران، نتایج یک نظرسنجی مهم را پس از نتایج سه ماهه اول اپل ارائه کرده است. این نظر سنجی تنها ۱۵ شرکت کننده داشته است، اما تحلیل‌گر اعتقاد دارد که این داده‌ها می‌تواند به اپل در زمینه بالا بردن عملکرد سال مالی ۲۰۲۲ کمک کند. به‌عنوان مثال، اپل می‌تواند رشد درآمد دو رقمی را در سال ۲۰۲۲ حفظ کند که منجر به افزایش عملکرد این شرکت در سه ماهه مارس آینده شود.

نتایج نظر سنجی جی پی مورگان

اکثر ۱۵ شرکت کننده در این نظر سنجی معتقد هستند که رشد درآمد آیفون احتمالا با نرخی که اپل در سه ماهه دوم ۲۰۲۲ ثبت کرده است، حفظ نخواهد شد. جی پی مورگان، معتقد است که ترکیبی قوی‌تر از حد انتظار و همچنین میزان تقاضای بهتر برای مدل‌های آیفون ۱۳ و آیفون SE سبب می‌شود برآوردهایی برای رشد درآمد وجود داشته باشد. علیرغم این واقعیت که سرمایه‌گذاران معتقد رشد آیفون در سه ماهه آینده کاهش پیدا خواهد کرد، چاترچی خاطرنشان می‌کند که تقاضای گوشی اپل به‌طور مداوم از انتظارات سرمایه‌گذاران بهتر بوده است، این نتایج ناشی از افزایش موجودی آیفون و عملکرد عالی اپل بوده است.

ادامه رشد اپل

در زمینه سرویس‌های اپل، انتظارات بالاتر بوده است. اکثر شرکت کنندگان در نظرسنجی، می‌گویند که اپل رشدی بین ۱۵ تا ۲۰ رصد را به‌صورت سال به سال تجربه خواهد کرد. بسیاری از پاسخ دهندگان به رشد ساختاری اپل نیز اشاره کرده و اعتقاد دارند که رتبه بندی این شرکت در آمارهای جهانی هم در سال ۲۰۲۲ احتمالا تغییرات زیادی را تجربه خواهد کرد. سهام اپل در حال حاضر با سود ۲۶ برابری معامله می‌شود که به معنای افزایش چند برابری بالای ۲۵ درصد است. چاترجی در این باره اعلام کرده است که: «نتایج نشان می‌دهند که احساسات نسبت به سهام اپل و احتمال عملکرد بهتر در سال جاری نسبت به سایر سهام‌های Big Tech متعادل باقی خواهد ماند و تنها نیمی از پاسخ دهندگان انتظار دارند که سهام اپل از سایر سهام‌های مربوط به شرکت‌های بزرگ فناوری بهتر عمل کند».

این تحلیل‌گر هدف قیمت‌گذاری ۱۲ ماهه اپل خود را روی ۲۱۰ دلار حفظ کرده است. این قیمت براساس ضرب درآمد پیش بینی شده در سال ۲۰۲۳ و نرخ پایه ۷.۰۲ دلار به دست آمده است. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما اپل در سال ۲۰۲۲ چه عملکردی از نظر درآمدی ثبت خواهد کرد. آیا آیفون ۱۴ و ارائه محصولات جدید کمپانی می‌توانند میزان رشد را بیشتر کنند؟

بیشتر بخوانید: عرضه آیفون در ماه ژانویه ۲۰۲۲ بسیار بالاتر از سطح میانگین در چین بوده است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال