تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
تحقیقات روی بیماری PCOS

اپل یافته‌های جدیدی از تحقیقات روی بیماری PCOS را منتشر کرد

مطالعه جدیدی روی سلامت زنان توسط اپل و دانشگاه هاروارد انجام شده است و نتایج آن در زمینه PCOS جالب بوده است. اولین‌بار در نوامبر سال ۲۰۱۹، اپل اعلام کرد که مطالعاتش روی سلامت زنان به نتایج امیدوارکننده‌ای دست پیدا کرده است. اکنون هم اعلام شده است که کارهای اپل به درک تاثیر سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) کمک می‌کند. متخصصین حاضر در این تحقیق اعلام کرده‌اند که علیرغم ارتباط بین PCOS و بیماری‌های مرتبط با قلب، از نظر تاریخی، مطالعات هیچ نشانه‌ای از سلامت قلب در زمینه‌های دیگر نداشته است. او اعلام کرد که سلامت قاعدگی به‌طور قابل توجهی در فضای تحقیقاتی کم رنگ‌تر شده است.

نتایج حاصل از تحقیقات

تحقیقات روی بیماری PCOS

این مطالعه نشان داده است که ۱۲ درصد از شرکت کنندگان از ابتدای نوامبر ۲۰۱۹ تا دسامبر ۲۰۲۱، مبتلا به بیماری PCOS بوده‌اند. آن‌چیزی که به واسطه این تحقیق به آن‌ها کمک کرده است، شامل این مورد است که زنان مبتلا به PCOS، چهار برابر بیش از زنان دیگر در معرض ابتلا به بیماری دیابت خواهند بود. آن‌ها همچنین دو برابر هم بیشتر در معرض فشار خون بالا قرار خواهند گرفت. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما مطالعات اپل چه تاثیراتی در زمینه‌های پزشکی خواهد داشت و آیا این تحقیقات، ارتباطی هم با سنسورهای کار گذاشته شده در اپل واچ دارند؟ اپل از نتایج به دست آمده، چگونه برای بالا بردن قابلیت‌های سلامتی دستگاه‌های خود استفاده می‌کند؟ با ما در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید: معاون سلامت اپل از اهمیت حفظ سلامت کاربران می‌گوید

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال