تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
طراحی مجدد نقشه اپل

سرویس Apple Maps هم‌اکنون از سرویس هشدار جاده ای پشتیبانی می‌کند

نقشه‌های اپل اکنون می‌توانند با کمک Safety Cloud از سیستم هشدار ریل تایم استفاده کنند. این یک پلتفرم هشدار دیجیتالی است که توسط امدادگران اضطراری و مناطق ساخت و ساز استفاده می‌شود و پشتیبانی لازم از این طریق صورت می‌گیرد. سیستم نویگیشن اولیه اپل قبلا از هشدارهای ریل تایم سایر درایوها هم پشتیبانی می‌کرد. معرفی Safety Cloud به این معنی است که کاربران Apple Maps از هم اکنون می‌توانند هشدار خطر جاده را که توسط پرسنل حرفه‌ای اپل گذشته شده است، دریافت کنند. این هشدارها هنگام نزدیک شدن کاربران به این مکان‌ها یا وسایل نقلیه حادثه فعال شده و در Apple Maps می‌توانید آن‌ها را دریافت کنید.

سیستم HAAS Alert Safety Cloud

سرویس هشدار جاده ای

سیستم HAAS Alert Safety Cloud توسط بیش از ۱۲۰۰ آژانس ایمنی عمومی، شرکت‌های امداد جاده‌ای، اپراتورهای یدک کش، کارگران جاده‌ای و سایر نهادها با وسایل نقلیه یا تجهیزات جاده استفاده می‌شود. HAAS Alerts یک سرویس کمتر شناخته شده است، اما در بسیاری از وسایل نقلیه اضطراری تولید شده توسط مارک‌های مختلف به‌صورت استاندارد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این شرکت می‌گوید که خدمات آن با وسایل نقلیه اضطراری پس از فروش، تجهیزات منطقه کاری، سیستم‌هاای تلماتیک و پلتفرم‌های مدیریت ترافیک ادغام خواهد شد. از زمان راه‌اندازی Safet Cloud در سال ۲۰۱۷، این سرویس بیش از ۱ میلیارد هشدار دیجیتالی ارسال کرده است.

بیشتر بخوانید: تیم Apple Maps همراه با کوله پشتی نقشه بریتانیا را تکمیل می‌کنند

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *