تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
عملکرد پردازنده گرافیکی PCI-E

باگ مربوط به عملکرد پردازنده گرافیکی PCI-E مرتفع شد

یک به‌روزرسانی که صبح پنجشنبه برای macOS منتشر شده است، بسیاری از مشکلاتی را که روی کارت‌های گرافیک PCI-E در محفظه‌های eGPU و Mac Pro تاثیر می‌گذاشت را برطرف کرده است. در کنار تمام اصلاحات مربوط به نمایشگرهای خارجی و اتصالات بلوتوث، به‌روزرسانی macOS، باگ‌های غری مستندی را برای تعداد کمی از کاربران ایجاد شده را برطرف کرده است. سرعت پردازش ویدیو با کارت‌های متصل PCI-E به وضوح وجود داشته است و پس از به‌روزرسانی macOS 12.3، تعدادی از کاربران با مشکلاتی مواجه شدند که روی کارت‌های GPU سوم شخص از طریق یک محفظه جی پی یو خارجی به تاثیر می‌گذاشت.

مشکلات پیرامون پردازنده‌های گرافیکی

عملکرد پردازنده گرافیکی PCI-E

این اشکالات گندان گسترده نیستند و روی همه کارت‌های AMD تاثیر نمی‌گذارند. همچنین، هیچ تاثیری هم روی پردازنده‌های گرافیکی یکپارچه داخل واحدهای آی مک یا کارت‌های AMD ماژول MPX دیده نمی‌شود. حتی کارت‌هایی که به نظر می‌رسید بیشترین تاثیر را داشته باشند، در استفاده از آن با افت عملکرد مواجه نشده‌اند. در این بین می‌توانیم به Radeon 6800 اشاره کنیم. آزمایش‌های اولیه عملکردی روی ترکیب‌های مختلف GPU و eGPU هم نشان می‌دهد که تاثیرات متناقضی را روی سرعت ترکیب مختلف سخت‌افزاری مشاهده می‌کنیم. تست‌های انجام شده نشان می‌دهد که سرعت کامل به هر ترکیبی که قبلا تحت تاثیر قرار گرفته بود، بازگشته است و کاربران هم‌اکنون بدون مشکل می‌توانند با آن‌ها کار کنند.

بیشتر بخوانید: به روزرسانی macOS 12.3 مشکلاتی برای دارندگان پردازنده گرافیکی PCI-E ایجاد کرده است

اگر شما هم با چنین مشکلاتی روبرو بوده‌اید، آیا در نسخه‌های جدید برطرف شده است؟ می‌توانید از تجربیات خود برای ما بگویید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *