تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
گشت Apple Maps

گشت Apple Maps برای نقشه‌برداری به کلن آلمان فرستاده شدند

چهار تیم گشتی سرویس Apple Maps به‌منظور جمع‌آوری داده‌ها برای سرویس نقشه‌برداری، از به‌روزرسانی جزئیات موجود گرفته تا افزودن مسیرهای عابر پیاده جدید، در کلن اقدام به حرکت خواهند کرد. اپل در ادامه برنامه خود برای گسترش پوشش Apple Maps، در شهرهایی با مناطقی که امکان رانندگی با خودروهای معمولی این سرویس وجود ندارد، تیم‌هایی را به کلن آلمان می‌فرستد. به گفته Macerkopf، چهار تیم از ۱۱ آوریل ۲۰۲۲ در این شهر حرکت خواهند کرد. پیش بینی می‌شود که تیم‌های عابر پیاده این سرویس، تا ۴ جولای امسال اقدام به کسب اطلاعات جدید کنند. تا حدود ۲۲ اوریل هم تیم‌هایی با ماشین‌های اختصاصی Apple Maps اعزام می‌شوند تا داده‌های موجود سرویس را به‌روزرسانی کنند.

تیم‌های Apple Maps در کلن آلمان

گشت Apple Maps

این تیم‌ها رسما به‌عنوان تیم‌ّای مجموعه تصاویر نقشه‌های اپل شناخته می‌شوند و کوله پشتی‌هایی دارند که حاوی نسخه فشرده‌تری از تجهیزات مورد استفاده در ماشین‌های این سرویس است. براساس گزارش‌ها، کوله پشتی‌ها شامل سنسور LiDAR برای افزایش دقت در جمع‌اوری داده‌ها خواهد بود. لیستی از مناطق انلاین هم در اختیار اپل قرار دارد که تیم‌های تصویری به آن‌جا ارسال می‌شود. البته این لیست‌ها برای چندین ماه قبل است و اپل نیاز دارد که آن‌ها را به ‌روزرسانی کرده و اطلاعات بهتری را در اختیار استفاده کنندگان آلمانی از سرویس Apple Maps قرار دهد.

بیشتر بخوانید: سرویس Apple Maps هم‌اکنون از سرویس هشدار جاده ای پشتیبانی می‌کند

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذارید. چقدر از Apple Mapd رضایت دارید؟

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال