تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
سخت افزارهای اپل

مجموعه سخت افزارهای اپل در موزه به نمایش گذاشته می‌شوند

موزه اپل واقع در لهستان، قرار است در اواسط آوریل افتتاح شود و ۱۶۰۰ آیتم مربوط به تاریخچه و توسعه محصولات اپل در آن به نمایش گذاشته خواهد شد. این موزه جدید قرار است که اکثر محصولات اپل را در ورشو لهستان به نمایش گذارد و شامل کامپیوترها، گوشی‌های هوشمند، لوازم جانبی، نرم‌افزار و تجربیات چند رسانه‌ای خواهد بود. علاوه بر این، این موزه وعده محتوای منحصربه‌فرد اپل، پوسترها و ابزارهای خاص را نیز داده است. بخش مرکزی نمایشگاه لهستان، شامل ماکتی از اولین کامپیوتر Apple I خواهد بود و امضای استیو وزنیاک یکی از بنیان‌گذاران اپل هم روی آن قرار داده شده است. این ماکت توسط گروهی از حامیان مالی و داوطلبان ساخته شده است.

هدف از برگزاری نمایشگاه اپل در لهستان

سخت افزارهای اپل

بازدید کنندگان موزه می‌توانند در انواع تجربیات طراحی شده شرکت کنند تا بازدید کنندگان تمایل بیشتری به کندوکاو در صحنه‌های فضا-زمان ساخته شده در اطراف مجموعه اپل داشته باشند. تکنیک‌های هنری منحصربه‌فرد به بیننده این فرصت را می‌دهد که با اشیا در یک محیط منحصربه‌فرد تعامل داشته باشند. بازدید کنندگان بیشن بهتری از زمینه‌های اجتماعی و فرهنگی در کنار اطلاعات فنی بیشتر خواهند داشت. نمایشگاه آینده اپل که در لهستان برقرار می‌شود، فضایی شامل ۳۴۰۰ فوت مربع را اشغال می‌کند و دارای تقسیمات موضوعی بین اقلام نمایشگاهی است که به‌طور منظم چرخانده می‌شوند.

بیشتر بخوانید: اپل در مناقصه They Call Me Magic شبکه NBC را شکست داد

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید.اپل چه اهدافی از برگزاری این نمایشگاه در اروپا دارد؟

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *