تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
آپدیت نرم افزاری خودروهای تسلا

اپل موزیک در آپدیت نرم افزاری خودروهای تسلا برای تعطیلات عرضه می‌شود

پس از طعنه‌های کوتاه و یک انتظار طولانی مدت، سرانجام تسلا به‌عنوان بخشی از به‌روزرسانی نرم افزاری سالانه تعطیلات خود، پشتیبانی از اپل موزیک را به سیستم خودروی خود اضافه کرد. اپل موزیک مدتی است که غایب برجسته‌ای از تجربه تسلا بوده است و با اسپاتیفای، تیدال و Tuneln دسترسی به چندین سیستم اطلاعات سرگرمی را فراهم می‌کند. با این حال، در آپدیت سالانه تعطیلات تسلا برای نرم افزار خودرو، سرانجام پشتیبانی از اپل موزیک هم اضافه خواهد شد. در توییت جیمز لاک مالک تسلا، مدل SR+ 3 آیکون اپل موزیک را به عنوان بخشی از به‌روزرسانی ۲۰۲۲.۴۴.۲۵.۱ اضافه کرده است. دسترسی توسط آیکون اپل موزیک از بخش اپلیکیشن لانچر فراهم شده است.

اپل موزیک در خودروهای تسلا

آپدیت نرم افزاری خودروهای تسلا

پس از راه‌اندازی، کاربران باید یک QR را با آیفون خود اسکن کنند و سپس با اپل آی دی خود وارد شوند تا احراز هویت صورت گیرد. به‌روزرسانی برای همه کاربران فراهم شده است، اما مشترکین اپل موزیک باید اشتراک پرمیوم کانکتیویتی داشته باشند تا بتوانند از طریق اتصال سلولار با آن کار کنند. اضافه شدن اپل موزیک مدت‌ها است که انتظار داشتیم به ماشین‌های تسلا اضافه شود. اولین بار هم دسامبر ۲۰۲۰ به پشتیبانی از آن اشاره شده بود. یک نمایشگاه موزه در نوامبر پا را فراتر گرفته و به صراحت آیکون اپل موزیک را در خودرو نمایشگاهی تسلا اضافه کرد. تغییرات دیگر در به‌روزرسانی هم شامل Dog Mode است که نمایی از دوربین داخلی را به همراه دارد.

بیشتر بخوانید: تسلا در نمایشگاه خود به پشتیبانی از اپل موزیک اشاره کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال