تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
تشخیص تصادف

تشخیص تصادف باعث ایجاد مشکل برای تیم‌های نجات هلیکوپتر کانادا شد

تیم‌های جستجو و نجات بریتیش کلمبیا از چندین آلارم کاذب برای ویژگی تشخیص خرابی آیفون ۱۴ اپل شکایت دارند و خواهان تغییرات هستند. Crash Detection قابلیتی است که در آیفون ۱۴، آیفون ۱۴ پرو، اپل واچ سری ۸ و اپل واچ اولترا موجود است و از چندین سنسور روی دستگاه استفاده می‌کند تا مشخص کند کاربر دچار تصادف شده است یا خیر. گزارش جدیدی هم نشان می‌دهد که چندین حساب از تیم‌های نجات بریتیش کلمبیا را به اشتراک گذاشته است که به مشکل اپل اشاره دارند. تیم‌های امداد با هلیکوپتر به هشدارها پرداخته و متوجه شدند که هیچ در آنجا نبوده است یا در یک مورد، یک موتور سوار برفی را گرفتار در آن‌جا دیده‌اند. اپل می‌گوید که هیچ گلوله نقره‌ای پشت تشخیص تصادف وجود ندارد.

مشکل در سیستم تشخیص تصادف

تشخیص تصادف

گویا این دستگاه‌ها به دنبال ضربه‌های با نیروی g بالا، صداهای تصادف و توقف‌های ناگهانی هستند که می‌تواند نشان دهنده یک تصادف شدید باشد. کاربران حدود ۱۰ ثانیه فرصت دارند تا تشخیص تصادف را رد کنند و از تماس اضطراری جلوگیری کنند. در غیر این‌صورت، یک تماس خودکار قطع می‌شود و به مخاطبین اضطراری اطلاع داده خواهد شد. از آ‌ن‌جایی که دستگاه تصادف را تشخیص می‌دهد، می‌تواند تجربه‌های بسیار شدیدتری را با نشستن در محفظه دستکش ماشین برفی، جیب روی ترن هوایی یا در کیف روی پشت اسکی‌باز تجربه کند. اگر کاربر توجهی نداشته باشد، بدون اطلاع کاربر به راحتی می‌تواند با اورژانس تماس بگیرد.

بیشتر بخوانید: راننده‌ای با کمک سیستم تشخیص تصادف اپل از مرگ نجات یافت

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال