تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
شبه اتحادیه غیرقانونی

اپل به ایجاد شبه اتحادیه غیرقانونی در فروشگاه اوهایو متهم شد

طبق شکایت اخیر توسط کارکنان ارتباطات آمریکا، اپل به‌طور غیر قانونی یک گروه کاری ایجاد کرد که توسط مدیران هدایت می‌شد تا اینکه در راستای تلاش‌های سازماندهی اتحادیه باشد. کارگران ارتباطات آمریکا در یک پرونده در ۱۶ دسامبر در هیئت ملی روابط کار ایالات متحده، اپل را متهم کردند که از کارمندان درخواست می‌کند تا به یک سازمان کارگری ایجاد شده تحت سلطه کارفرمایان به‌عنوان ابزاری برای سرکوب فعالیت‌های اتحادیه بپیوندند. این نوع اقدام بر اساس قانون کار فدرال ایالات متحده ممنوع است. این شکایت شامل فروشگاه Eason Town Center اپل در کلمبوس اوهایو بوده است.

اتحادیه‌ای برای سرکوب اتحادیه‌های اپل

شبه اتحادیه غیرقانونی

CWA در این رابطه می گوید: «آن‌چه اپل ساخته است، یک گروه کاری اختصاصی است که می‌تواند به‌عنوان ابزاری رسمی برای کارمندان و رهبران برای ارائه فیدبک در مورد ابتکارات، سیاست‌ها و شیوه‌های سازمان محلی و خرده‌ فروشی استفاده شود. CWA همچنین اپل را به برگزاری جلسات اجباری ضد اتحادیه متهم کرد؛ چیزی که این شرکت قبلا هم به آن متهم شده بود. در طول جلسات، مدیریت فروشگاه ادعا کرد که در صورت تشکیل اتحادیه کارگران، اپل از نظر قانونی از مذاکره در مورد موضوعات خاص منع خواهد شد که البته نادرست است». سارا استفنز، دبیر خزانه داری CWA در بیانیه‌ای به قانون بلومبرگ گفت: «ایجاد یک گروه کاری که توسط مدیریت کنترل می‌شود، غیر دموکراتیک و تلاشی آشکار برای سرکوب اتحادیه‌ها است». می‌توانید نظرات خود را با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: فروشگاه مریلند اپل مذاکرات اتحادیه را در اوایل سال ۲۰۲۳ آغاز می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال