تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
مهندسین منتخب اپل

مهندسین منتخب اپل ۲۰۰ هزار دلار سهم دریافت می‌کنند

اپل دور دیگری از پاداش‌های سهام ویژه خود را شروع کرده و گروه کوچکی از مهندسین اپل می‌توانند از این پاداش‌ها بهره مند شوند. اپل برای حفظ استعدادها و جلوگیری از ترک کارمندان، این طرح ویژه را بار دیگر اجرایی می‌کند. بلومبرگ گزارش داده بود که پاداش‌ها در روزهای اخیر به تعدادی از کارکنان بخش مهندسی نرم‌افزار و سخت‌افزار پرداخت شده است. جوایز از ۱۰۰ هزار دلار تا بیش از ۲۰۰ هزار دلار در واحدهای سهام محدود متغیر بوده‌اند. در داخل شرکت، برخی از کارمندان این پاداش‌ها را کمک‌های نگهداری ویژه نام‌گذاری کرده‌اند. بنابر گزارش‌ها، این پاداش‌ها طوری طراحی شده‌اند که با اعطای انحصار طی چندین سال، در شرکت باقی بمانند.

پاداش‌های اپل برای جلوگیری از خروج کارکنان شرکت

مهندسین منتخب اپل

پاداش‌ها برای جلوگیری از شکار غیرقانونی و فرار به سمت دیگر شرکت‌های فناوری بوده است. اگر قیمت سهام اپل همچنان به رشد خود ادامه دهد. سهام اپل می‌تواند حتی ارزشمندتر شود. در ۱۲ ماه گذشته، سهام اپل در حدود ۴۰ درصد افزایش یافته است. اگرچه، در سال ۲۰۲۲ شاهد گسترش فناوری در جهان بوده و سهام اپل هم اندکی کاهش پیدا کرده است. اپل آخرین بار در ماه دسامبر، این نوع پاداش‌ها را به مهندسین خود اعطا کرده بود. با این حال، پاداش‌هایی که در ماه مارس ۲۰۲۲ ارائه شدند، به تعداد کمتری از مهندسین نسبت به ماه دسامبر تعلق می‌گرفت. علاوه بر این حرکت، اپل تلاش‌هایی را هم برای حفظ استعداد فروشگاه‌های خود انجام داده است.

بیشتر بخوانید: اپل برای جلوگیری از خروج استعدادهای خود مبلغ ۱۸۰ هزار دلار پاداش تعیین کرده است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *