تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
سازندگان پادکست

اپل معیارهای جدیدی در اختیار سازندگان پادکست قرار می‌دهد

در کنار تمام راهنمایی‌های جدیدی که اپل در مورد ایجاد کانال‌های پادکست ارائه کرده است، همه تولید کنندگان محتوا که از Apple Podcasts Connect استفاده می‌کنند، به‌زودی می‌توانند معیارهای فالوور را در کنار میزان دانلود و مدت زمان گوش دادن دریافت کنند. از زمانی که اشتراک‌های پادکست در ژوئن ۲۰۲۱ فعال شده است، اپل جزئیات خاصی از جمله اینکه کدام برنامه‌ها موفق‌ترین برنامه‌ها بوده‌اند را فاش کرده است. اپل اکنون داده‌های بیشتری را در اختیار سازندگان پادکست قرار می‌دهد تا بتوانند به آمارها و ارقام‌های متعددی دسترسی پیدا کنند. از آوریل ۲۰۲۲، همه تولید کنندگان و سازندگان پادکست، می‌توانند معیارهایی در زمینه فالوور را هم دریافت کنند.

امکانات جدید

سازندگان پادکست

بدین ترتیب، آن‌ها می‌توانند فالوورهای جدید در هفته و ماه گذشته را مشاهده کرده و آن را تحلیل کنند. نموداری از فالوورها هم نمایش داده شده و زمان شنیده شدن پادکست توسط آن‌ها هم نمایش داده می‌شود. علیرغم اینکه اپل حضور خوبی در صنعت پادکست دارد، آن‌ها در حال رقابت با پلتفرم‌هایی مانند اسپاتیفای برای ارائه بهترین ابزارها و معیارها برای تولید کنندگان است. توانایی تعیین کمیت موفقیت در عبارات ثابت و معنادار برای تبلیغات و حمایت مالی در این زمینه اهمیت دارد. کمبود چنین داده‌هایی در پادکست‌های اپل، دلیل اصلی پیدایش پلتفرم‌های جایگزین بوده است.

بیشتر بخوانید: اسپاتیفای نسبت به اطلاعات اشتباه یک پادکست در این سرویس واکنش نشان داد

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در مورد این مطلب با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما این سرویس در آینده چه پیشرفت‌هایی خواهد داشت؟

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *