تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
سیستم نظارت بر خواب

اپل روی بهبود سیستم نظارت بر خواب کار می‌کند

سیستم ردیابی خواب در آینده، احتمالا بدون نیاز به سنسور یا دستگاه پوشیدنی انجام خواهد شد. اپل با استفاده از آیفون، مک یا هوم پاد مینی، قصد دارد که نظارت فیزیولوژیکی را برای این منظور ارائه کند. اگر تا به حال از اپل واچ استفاده کرده باشید، می‌دانید که این محصول در کنار تمام قابلیت‌های جذابی که دارد و می‌تواند کیفیت خواب کاربران را چک کند، به‌دلیل یک سری آلارم‌های مزاحم، ممکن است که مزاحم خوابیدن افراد دیگر شود. حتی شما زمانی را هم باید برای شارژ دستگاه در نظر بگیرید و همین ممکن است که امکان بررسی کیفیت خواب در شب را از شما بگیرد. ردیاب‌های خواب پوشیدنی از نظر دقیق بودن تقریبا مشابه همدیگر هستند، اما یک سری ایرادات هم دارند.

پتنت جدید ردیابی خواب اپل

سیستم نظارت بر خواب

پتنت جدیدی نشان می‌دهد که اپل به‌دنبال چند سیستم جایگزین است تا بتواند نیاز به تماس فیزیکی با فرد در حال خواب را از بین ببرد. قبلا دستگاه‌هایی وجود داشته‌اند که بسیار حساس‌تر بوده و نیاز بود که اصلا از جای خودتان در تخت خواب تکان نخورید تا آن‌ها بتوانند شناسایی کیفیت خواب را انجام دهند. حال اپل پتنتی با عنوان روش و سیستم پایش فیزیولوژیکی را پیشنهاد می‌کند که حتی نیاز به تماس با کاربر را هم ندارد. در این پتنت آمده است: «پایش فیزیولوژیکی با دستگاه‌هایی انجام می‌شود که نیازی به اندازه‌گیری الکتروکاردیوگرافی، الکتروانسفالوگرافی یا سایر سیگنال‌های الکتروفیزیولوژیک با الکترودهای ناراحت کننده را ندارد و براساس حرکات راحت و اندازه‌گیری صدا کار می‌کند».

بیشتر بخوانید: اپل هفتمین شرکت برتر ثبت پتنت در سال ۲۰۲۱ شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *