تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
سهم جهانی فروش مک

سهم جهانی فروش مک با محموله‌های جدید افزایش می‌یابد

تحلیل‌گران یک گزارش ثانویه هم منتشر کرده‌اند که گویا اپل در سه ماهه اپل سال ۲۰۲۲ خود، به ارسال محموله‌های مک سرعت داده است. گارتنر تخمین می‌زند که محموله‌های ایالات متحده به‌طور قابل توجهی به موقعیت اپل کمک کرده است. IDC اخیرا ارقامی را منتشر کرده است که مدعی کاهش سرعت رشد بازار رایانه‌های شخصی در سه ماهه اول ۲۰۲۲ است. این در حالی است که اپل همچنان روند رو به رشد خود را دارد. در مجموعه دیگری از داده‌های منتشر شده، اپل همچنین در حال پیشی گرفتن از بازار در حال رکود کامپیوترها است. اپل در سه ماهه اپل ۲۰۲۲، هفت میلیون دستگاه مک بوک و مک به فروش رسانده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل، رشد ۸.۶ درصدی را تجربه می‌کند.

رشد اپل در سهم بازار کامپیوتر

سهم جهانی فروش مک

IDC اعتقاد دارد که ۷.۲ میلیون محموله هم وجود دارد که منجر به افزایش ۴.۳ درصدی سال به سال شده است. این تغییرات سبب می‌شود که اپل سهم بازار ۹ درصدی را در سال جاری کسب کند. یک سال قبل، سهم اپل از بازار کامپیوترها، ۷.۷ درصد بوده است. گارتنر در گزارش خود می‌گوید که اپل به حرکت رو به رشد خود در سال جاری ادامه داده و همین منجر به محبوبیت دستگاه‌های مک مبتنی بر M1 می‌شود. معرفی مک استودیو و افزایش فروش در میان کاربران کامپیوترهای شخصی که به قدرت پردازش بیشتری نیاز دارند هم سبب شده است که اپل به چنین جایگاهی دست پیدا کند. محموله‌های ضعیف‌تر کروم بوک هم مزید بر علت بوده است تا شاهد چنان تقاضای بالایی برای محصولات اپل باشیم.

بیشتر بخوانید: فروش مک در سه ماهه اول ۲۰۲۲ با افت بازار رایانه‌های شخصی رشد کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *