تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اپلیکیشن مخالف روسیه

اپلیکیشن مخالف روسیه بازهم به اپ استور بازگشت

اپلیکیشنی که به‌ مخالفت با اقدامات روسیه می‌پرداخت و طی خواسته‌های مسکو از اپ‌استور حذف شده بود، بار دیگر با تلاش‌های افراد به اپ‌استور منطقه اضافه شده است. در طی آگوست سال ۲۰۲۱، گروه نظارتی روسیه، از اپل و گوگل خواست که اپلیکیشن الکسی ناوالنی، رهبر مخالفین روسیه را حذف کنند. این گروه با استناد به اینکه برنامه ناوالنی یک سازمان افراطی را تبلیغ می‌کند، وب سایت‌های مرتبط با این برنامه را نیز مسدود کرد. به گزارش واشنگتن پست، به این حال، اپل اکنون این برنامه را به نسخه روسی اپ‌استور خود بازیابی کرده است. طبق گزارش‌ها، درخواست اولیه با تهدید به دستگیری مدیران اپل و گوگل همراه بوده است.

تاثیرات اپلیکیشن مخالف روسیه

اپلیکیشن مخالف روسیه

همچنین این موضوع بدان معنی است که برنامه مخاطبین در طول انتخابات کشور در دسترس نخواهد بود. هم اپل و هم گوگل از این تقاضا پیروی کرده‌اند و پس از پایان انتخابات، گوگل برنامه خود را به گوشی‌های اندرویدی با خواهد گرداند. ممنوعيت این اپلیکیشن یکی از الزامات دولت روسیه بوده است که اپل ابتدا از آن پیروی می‌کرد، اما گویا شرایط به کل فرق کرده است. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما این برنامه بار دیگر با ممنوعیت روبرو خواهد شد؟ وجود این برنامه چه تاثیری روی اقدامات دولت روسیه خواهد گذاشت؟ در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

بیشتر بخوانید: بزرگ ترین غول فناوری روسیه داده‌های میلیون‌ها کاربر iOS را جمع‌آوری می‌کند

روسیه اخیرا به‌دلیل حمله به کشور روسیه، از جانب شرکت‌های بزرگ جهان مورد تهدید و تحریم واقع شده است.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *