تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
تامین کنندگان آیفون SE 2022

تامین کنندگان آیفون SE 2022 و ایرپاد از متعادل بودن سفارشات می‌گویند

شرکت‌های زنجیره تامین اپل برای آیفون SE و ایرپاد می‌گویند که علیرغم گزارش‌های مکرر در زمینه کاهش سفارشات، هیچ دستورالعملی برای کاهش تولید دریافت نکرده‌اند. تحلیل‌گران گزارش داده‌اند که آیفون SE جدید اپل با تقاضای ضعیفی از سوی خریداران مواجه شده است و برخی هم تخمین می‌زنند که اپل سفارشات تولید خود را تا سه میلیون واحد کاهش داده است. در همین حین، مینگ چی کو هم گفته است که تقاضا برای ایرپاد ۳ به‌طور قابل توجهی تقاضای کمتری نسبت به مدل قبلی داشته است و اپل تا ۳۰ درصد سفارش تولید را کاهش داده است.

متعادل بودن تولید محصولات جدید اپل

تامین کنندگان آیفون SE 2022

با این حال، طبق گزارش جدید دیجی تایمز، تولید کنندگان قطعات مستقر در تایوان، به این نشریه اعلام کرده‌اند که تولید خود را کاهش نداده‌اند. به‌طور خاص، منابع ناشناس می‌گویند که آن‌ها هیچ دستورالعملی در مورد تجدید نظر در سفارشات دریافت نکرده‌اند. این احتمال وجود دارد که تحلیل‌گران قبل از اجرای برنامه‌های اپل، از برنامه‌های اپل مطلع شده باشند. اما اولین گزارش‌ها از کاهش تولید در ماه مارس ۲۰۲۲ منتشر شد. با توجه به ماهیت پیچیده و بین‌المللی زنجیره تامین اپل، این احتمال هم وجود دارد که کاهش‌های گزارش شده تنها در یک حوزه بوده است و در واقع نقل و انتقال سفارش به تولید کننده دیگر صورت گرفته است. دیجی تایمز برای برون یابی برنامه‌های اپل برای دستگاه‌هایش، سابقه چندان خوبی ندارد، اما در اطلاعات مربوط به زنجیره تامین اپل عالی عمل کرده است.

بیشتر بخوانید: اپل سفارش تولید آیفون SE جدید را به‌دلیل تقاضای ضعیف کاهش می‌دهد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *