تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
فروشگاه جدید ابوظبی

اپل فروشگاه جدید ابوظبی را در جزیره المریه رونمایی کرد

اپل اعلام کرده است که به‌زودی یک فروشگاه جدید در امارات متحده عربی افتتاح خواهد کرد. این فروشگاه قرار است در منطقه تجاری و هتل لوکسی در جزیره المریه احداث شود. پس از بازسازی کامل فروشگاه Apple Yas Mall، اپل اعلام کرده است که به زودی فروشگاه دیگری را در شهر ابوظبی امارات احداث خواهد کرد. به گزارش یکی از نشریه‌های محلی، اپل قرار است این سایت را به عنوان اثر هنری ویژه‌ای در منطقه احداث کرده و از آن رونمایی کند. از مروارید‌ها و غواصان مروارید در طرح و نقش‌های این فروشگاه استفاده خواهد شد که می‌تواند جالب باشد. اپل اعلام کرده است که: «مروارید و محیطی که این ماده ارزشمند از آن متولد می‌شود، استعاره‌ای عالی برای رشد شهر و سرمایه‌گذاری آن در جامعه خلاقی است که با سرعت تمام به سمت آینده حرکت می‌کند».

فروشگاه جدیدی برای توسعه خلاقیت در منطقه

فروشگاه جدید ابوظبی

«بازدیدکنندگان می‌تواند بهترین محصولات اپل را در این سایت مشاهده کرده و با همکاری و خلاقیت یکدیگر، تجربه‌شان را با همدیگر به اشتراک گذارید». صفحه فروشگاه جدید اپل هنوز تاریخ افتتاحیه‌ای را اعلام نکرده است، توضیحات غیر معمولی بیشتر در سطح استعاره‌ها در آن ذکر شده است. به‌عنوان مثال، می‌خوانیم که: «اگر یک دانه شن بتواند به یک مروارید درخشان تبدیل شود، در جزیره Apple Al Maryah، یک ایده قطعا می‌تواند به جواهر درخشانی مبدل شود». اپل ادامه داد: «در اپل استور جدید ما، همه فضاها و ابزارهای مورد نیاز برای کمک به درخشش خلاقیت خود را خواهید داشت. پس چرا در کنار ساحل منتظر بمانیم؟ کافی است که نفس عمیقی کشیده و با ما به صحنه خلاقیت شیرجه بزنید. برای کشف خلاقیت درون خود به این مرکز سفر کرده و با ما همراه شوید».

در مراسم رونمایی از Apple Yas Mall، رئیس فروشگاه اعلام کرد که اپل مشتاقانه منتظر است تا تاریخ خود را در منطقه توسعه داده و فعالیت ویژه‌ای در خاورمیانه داشته باشد. حال باید منتظر ماند و دید که تغییرات دو فروشگاه اپل در امارات، چه تاثیری روی عرضه محصولات در منطقه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: فروشگاه اپل در ابوظبی با فضای دوبرابری بازسازی می‌شود

تیم Apple Yas Mall قصد دارد که یک طرح بازسازی شده را در ابوظبی بازگشایی کرده و بدین ترتیب، از جدیدترین فروشگاه اپل رونمایی کند. فضای این فروشگاه دو برابر نسبت به فضای کنونی افزایش پیدا خواهد کرد. هفده سال از رونمایی مرکز خرید اصلی اپل یاس می‌گذرد و این فروشگاه به بخش جدیدی از مرکز خرید منتقل خواهد شد و قرار است که کاملا مورد بازسازی قرار گیرد. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. امارات در آینده چه نقشی می‌تواند روی فعالیت اپل در خاورمیانه داشته باشد؟ می‌توانید در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *