تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
لنز پریسکوپ آیفون 15

اپل برای تامین لنز پریسکوپ آیفون 15 تامین کننده جدیدی پیدا کرده است

شرکت Jahwa Electronics واقع در کره جنوبی، تولید و سرمایه‌گذاری ۱۵۵.۷ میلیون دلاری خود را روی امکانات جدید شروع کرده است که گمان می‌رود این امکانات جدید، همان اجزای لنز پریسکوپ آیفون هستند. طبق گزارش‌ها، اپل قبلا هم تصمیم گرفته بود که قطعات لنز پریسکوپ را از سامسونگ خریداری نکند و به دنبال جایگزینی برای آن بوده است. حال ادعا شده است که پتنت‌های سامسونگ روی این فناوری، سبب شده است که اپل به دنبال تامین کنندگان جایگزین باشد و ممکن است که هم‌اکنون هم یک شرکت جدید پیدا کرده باشد. به گزارش The Elec، شرکت Jahwa Electronics کره جنوبی اعلام کرده است که سرمایه‌گذاری ۱۵۵.۷ میلیون دلاری را روی تاسیسات ساختمانی شروع می‌کند.

سرمایه‌گذاری شرکت کره‌ای برای اپل

لنز پریسکوپ آیفون 15

جزئیات بیش تری ارائه نشده است و گویا قرار است که این طرح در ماه مارس ۲۰۲۳ عملیاتی ود. Jahwa عملگرهای تثبیت کننده تصویر اپتیکال مورد استفاده در گلکسی اس ۲۲ را می‌سازد و Elec معتقد است که این سرمایه‌گذاری Jahwa را به یک مشتری جدید و ضمانت شده برای اپل تضمین می‌کند. منابع نامشخص هم می‌گویند که از سال ۲۰۲۳، سیستم‌ های OIS توسط این شرکت برای مشتریان ارائه می‌شوند. اگر این مشتری جدید، اپل باشد، برنامه‌های توسعه به این معنا خواهد بود که شرکت جاهوا تاسیسات انحصاری را برای شرکت اپل ساخته و اپل هم همواره روی این امکانات انحصاری اصرار داشته است و کارخانه هم باید قبل از تایید، مورد بازرسی قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: بزرگترین فروشگاه اپل در کره جنوبی راه‌اندازی می‌شود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *