تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
بزرگترین فروشگاه اپل

بزرگترین فروشگاه اپل در کره جنوبی راه‌اندازی می‌شود

اپل به تازگی اعلام کرده است که فروشگاه جدید Myeongdong را در سئول کره جنوبی افتتاح خواهد کرد و احتمالا شاهد بزرگ‌ترین فروشگاه اپل خواهیم بود. اپل معماری شگفت انگیز Apple Al Maryah را در ابوظبی بنا کرده و باز هم قصد دارد که فروشگاه‌های بین‌المللی اپل را گسترش دهد. در آخرین خبرها، می‌دانیم که جدیدترین فروشگاه قرار است که در کره جنوبی افتتاح شود، اما هنوز تاریخی برای این منظور ارائه نشده است. این خبر در وب سایت کره‌ای اپل با عنوان ترجمه شده «See you soon» نمایش داده شده است. در این وب سایت می‌خوانیم: «بزرگ‌ترین فروشگاه اپل در کره به‌زودی در قلب سئول باشکوه و در میوگ دونگ راه‌اندازی خواهد شد. ما قصد داریم که از طریق این فروشگاه، الهام بخش کسانی باشیم که از تخیل و خلاقیت خود استفاده می‌کنند».

فروشگاه بزرگ اپل در قلب سئول

بزرگترین فروشگاه اپل

در ادامه می‌خوانیم که: «Apple Myeongdong جایی است که شما و ما خلاقیت یکدیگر را تحریک می‌کنیم. این مرکز منتظر شما است تا با ایده‌های درخشان خود بدرخشید و ادامه دهید». فروشگاه جدید نزدیک به دئوکسوگونگ تاریخی سئول خواهد بود که یک قصد و جاذبه توریستی بوده و تشریفات نگهبانی هم دارد. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. افتتاح فروشگاه‌های دیگر در کشورهایی مانند کره جنوبی و عربستان، چه کمکی به اقتصاد این کشورها و اپل خواهد کرد؟ شما نیز می‌توانید در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

بیشتر بخوانید: بزرگ‌ترین فروشگاه اپل در روسیه به‌طور موقت بسته شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *