تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
رشد فناوری 5G

رشد فناوری 5G باعث فروش بیشتر آیفون شده است

تعداد گوشی‌های هوشمند 5G در سراسر جهان برای اولین‌بار در ماه ژانویه از گوشی‌های 4G پیشی گرفته است و آیفون اپل هم به‌عنوان محرکی کلیدی در چندین منطقه محسوب می‌شود. یک گزارش تحقیقاتی جدید نشان می‌دهد که نفوذ 5G در سراسر جهان بسیار بالا بوده است. در این گزارش آمده است که سه منطقه تا حد زیادی افزایش سهم بازار 5G را توسعه داده‌اند و این سه منطقه مربوط به چین، آمریکای شمالی و اروپای غربی بوده است. چین بالاترین نرخ جهانی استفاده از گوشی‌های هوشمند 5G را با ضریب نفوذ ۸۴ درصدی در ژانویه ۲۰۲۲ داشته است. این شرکت تحقیقاتی اعلام کرده است که فشار اپراتورهای مخابراتی چینی و همچنین تولید کنندگانی که گوشی‌های هوشمند 5G را با قیمت رقابتی برای مصرف کنندگان عرضه می‌کنند، دلیل این امر بوده است.

تسلط آیفون در بازار گوشی‌های آمریکای شمالی و اروپای غربی

رشد فناوری 5G

نرخ نفوذ گوشی‌های هوشمند 5G در آمریکای شمالی و اروپای غربی، به‌ترتیب به ۷۳ و ۷۶ درصد رسیده است. اپل با سهمی بیش از ۵۰ درصد در آمریکای شمالی و ۳۰ درصد در اروپای غربی، روی هر دو بازار تسلط کامل دارد. کانترپوینت همچنین نشان می‌دهد که هر دو بازار شاهد افزایش طبیعی در فروش گوشی‌های هوشمند 5G پس از عرضه آیفون ۱۲ مجهز به 5G توسط اپل در اکتبر ۲۰۲۰ بوده است. علاوه بر این، کاربرانی هم وجود دارند که همچنان از گوشی‌های آیفون 4G استفاده می‌کنند و انتظار آن‌ها برای به‌روزرسانی به سمت گوشی‌های 5G هم می‌تواند در آینده بیشتر روی این بازار تاثیر بگذارد.

بیشتر بخوانید: آیفون SE جدید فقط از طیف sub-6 GHz فناوری ۵G پشتیبانی می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *