تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
کارمندان Geniuses

اپل روند استخدام کارمندان Geniuses خود را کند کرده است

طبق گزارش‌ها، اپل سرعت استخدام نیروهای Genius را برای برخی از فروشگاه‌های اپل کاهش می‌دهد تا بتواند در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. Genius یک نقش شناخته شده در فروشگاه‌های اپل است که پشتیبانی فنی را در خود فروشگاه ارائه می‌دهد. علیرغم اینکه این نقش یکی از ویژگی‌های بزرگ اپل استور است، به نظر می‌رسد که اپل دیگر قادر به استخدام این نقش با همان سرعت قبلی نیست. یک فرد ناشناس به بلومبرگ گفته است که برخی از فروشگاه‌ها توسط شرکت اپل، مطلع شده‌اند که موقعیت‌های Genius پس از ترک کارمندان قبلی همچنان خالی مانده است و در برخی از موارد هم، اپل چندین پیشنهاد شغلی خود را برای این سمت پس گرفته است.

ترک کارمندان Geniuses

کارمندان Geniuses

تاکنون در برخی از فروشگاه‌ها، پنج یا چند نقش پشتیبانی فنی موقعیت‌شان را ترک کرده‌اند و دیگر به‌طور فعال پشتیبانی انجام نمی‌دهند. با این حال، هنوز به‌صورت کامل، شاهد توقف عمومی استخدام یا اخراج کارکنان این بخش نیستیم. کارمندان در این گزارش ادعا داشته‌اند که این تلاش برای کاهش کارمندان، در فروشگاه‌هایی صورت می‌گیرد که در حال حاضر به اندازه قبل از همه‌گیری ویروس کرونا، مشتری ندارند. کارمندان Geniuses تنها هدف کاهش استخدام اپل نیستند و در کنار آن‌ها، مربیان Creative همچنین کاهش مشابهی را در نیروها تجربه کرده‌اند. اپل هنوز اظهار نظر دقیقی در مورد این ادعاها نکرده است. اگرچه، انتظار می‌رود که در کنفرانس بررسی نتایج مالی آینده اپل، این موضوع به بحث گذاشته شود.

بیشتر بخوانید: بزرگترین فروشگاه اپل در سئول به‌روی مشتریان باز شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *