تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
منابع انسانی و خرده فروشی

اپل در بخش منابع انسانی و خرده فروشی استخدام می‌کند

کارول سرفیس به‌عنوان اولین مدیر ارشد شرکت اپل استخدام شده و مسئولیت منابع انسانی را از رئیس فعلی خرده فروشی یعنی دیر اوبرایان تحویل می‌گیرد. اپل اوبرایان را در سال ۲۰۱۹ استخدام کرد تا مدیریت منابع انسانی و خرده فروشی را تحت عنوان معاون ارشد People + Retail در اختیار بگیرد. این نقشی بود که او را مسئول بیش از ۵۰۰ فروشگاه خرده فروشی و بیش از ۷۰ هزار پرسنل می‌کرد. بر اساس یادداشتی که توسط تیم کوک مدیرعامل این شرکت به اشتراک گذاشته شده است، جنبه مردمی نقش اوبرایان به یک مدیر اجرایی جدید تغییر می‌یابد. اپل کارول سرفیس را از نقش قبلی خود در شرکت Metronic Plc برای تصدی این سمت استخدام کرده است.

استخدام مدیر ارشد جدید برای اپل

منابع انسانی و خرده فروشی

اپل عنوان شغلی Chief People را برای بخش منابع انسانی در نظر گرفته است. با تشکیل اتحادیه‌های بسیاری از فروشگاه‌های اپل و شکایات در میان کارمندان عمومی، استخدام جدید قطعا دست آن‌ها را پر خواهد کرد. سرفیس مستقیما به تیم کوک گزارش می‌دهد و کار وی هم از مارس آغاز خواهد شد. صفحه لندینگ سایت اپل هم به‌روزرسانی نشده و قرار است که تغییرات مربوط به این موضوع منعکس شود. اپل در طول ماه‌های اخیر تغییرات زیادی را در بخش مدیریتی خود انجام داده و چند مورد تعدیل نیرو هم داشته است. خیلی از مدیران و کارمندان هم به اختیار خودشان از شرکت جدا شده و ترجیح داده‌اند که در شرکت‌های مشابه دیگری مشغول به کار شوند.

بیشتر بخوانید: استخدام کندتر اپل موجب جلوگیری از اخراج‌های بزرگ شرکت می‌شود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *