تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
اپل واچ جدید

اپل واچ جدید کاربردهای بیشتری را در حالت خاموش ارائه می‌کند

اپل در حال بررسی نحوه طراحی مجدد اپل واچ و بند آن است تا ساعت هوشمند بتواند به خوبی به مچ دست چسبیده و مالک ساعت هم بتواند راحت‌تر آن را از مچ دست خود خارج کند. اپل به تدریج اپل واچ را به عنوان دستگاهی مجزا طراحی کرده و قصد دارد که کمتر به آیفون وابسته باشد. با این حال، جدای از مسائل فناوری مربوط به ارتقا عملکردهای بیشتر در چنین دستگاه کوچکی، این کمپانی باید به ویژگی‌های فیزیکی دستگاه هم توجه داشته باشد. طبق یک پتنت جدید ثبت شده به نام «Watch Having A Release Mechanism»، اپل روی راحتی کاربر هنگام باز و بسته کردن ساعت هوشمند هم کار می‌کند.

پتنت جدید پیرامون طراحی اپل واچ

اپل واچ جدید

در این پتنت آمده است: «ساعت‌های مچی و سایر دستگاه‌های پوشیدنی عموما به‌دلیل قابل حمل بودن، جذابیت‌های زیبایی شناختی یا قابلیت‌های متمایزی دارند که می‌توانند بر اساس پوشیدن یا محکم بودن به مچ دست، در اختیار قرار گیرند. این یقینا برای کاربران هم جذاب خواهد بود. متاسفانه دستگاه‌های پوشیدنی موجود در بازار، صرفا در محدوده عملکردهایی هستند که ارائه می‌کنند یا قابلیت استفاده برای استفاده از عملکرد مطلوب را دارند». در این پتنت به‌طور واضح گفته می‌شود که این موانع شامل محدودیت‌های فناوری نیز است، اما هدف آن‌ها قرار دادن قطعه جدیدی داخل ساعت نیست. شما هم می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذارید. انتظار چه تغییراتی را از نظر ظاهری برای این دستگاه دارید؟

بیشتر بخوانید: صفحه نمایش اپل واچ اولترا در سال ۲۰۲۵ به میکرو LED مجهز می‌شود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *