تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
تامین کنندگان اپل

انتقال تولید به خارج از چین به تامین کنندگان اپل ابلاغ شد

اپل در تلاش برای سرعت بخشیدن به انتقال بخشی از زنجیره تامین خود به خارج از چین است و به شرکای زنجیره تامین هم هشدار داده شده است که برای افزایش مونتاژ در هند و ویتنام برنامه ریزی کنند. چین انتخاب اپل برای تولید در مورد بسیاری از محصولات اصلی بوده است، اما در طول سال‌ها، این کشور به شدت به این کشور اعتماد کرده است. این در حالی است که مدت‌ها برنامه ریزی صورت می‌گیرد تا تولید خود را به دیگر مناطق گسترش دهند. به نظر می‌رسد که اپل در همین راستا برای اهداف خود فعال‌تر شده است. طی گزارش روز شنبه وال استریت ژورنال، اپل برنامه‌های خود را برای انتقال بخشی از تولید خود به جای دیگر، تسریع کرده است.

انتقال تولید به خارج از چین

تامین کنندگان اپل

بنابر گزارش‌ها، اکنون به تامین کنندگان اطلاع داده شده است که برای مونتاژ در سال نقاط آسیا به ویژه هند و ویتنام، به‌طور فعال‌تری برنامه ریزی کنند. در این پیام ظاهرا به کاهش وابستگی به شرکت‌های گروه فناوری فاکسکان هم اشاره می‌شود. اپل که با قرنطینه‌های ناشی از سیاست‌های دولت در برابر کووید صفر و همچنین شورش‌های که در کارخانه مشکل ساز ژنگژو فاکسان – بزرگ‌ترین سازنده آیفون‌های پرو – رخ داده است، نیاز بیشتری به انتقال وجود دارد. این قصد برای مدتی وجود داشته است، اما با تضعیف وجهه چین به عنوان یک مرکز تولید در سال‌های اخیر – مانند جنگ تجاری آمریکا و چین – اپل می‌خواهد که در کشورهای دیگر به تولید ادامه دهد.

بیشتر بخوانید: برای انتقال بخشی از تولید اپل به خارج از چین ۱۰ سال زمان نیاز است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *