تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
مرکز خرید تورنتو

اپل تهدید به کناره‌گیری از پروژه مرکز خرید تورنتو کرد

اپل ادعا می‌کند که زمان‌بندی پیشروی مرکز خرید و پروژه آپارتمان در تورنتو به درستی پیش نمی‌رود و حال منابعی اعلام کرده‌اند که اپل تهدید به خروج از این پروژه کرده است. از سال ۲۰۱۶، کمپانی بزرگی به‌نام Mizrahi Developments در حال ساخت یک پروژه آسمان خراش ۸۵ طبقه است که کاندومینیوم نام دارد و قرار است که به مرکز خرید قابل توجهی در گوشه Yonge و Bloor در منطقه تبدیل شود. در سال ۲۰۱۸، برنامه‌ریزی جدیدی برای احداث یک فروشگاه ۹ هزار فوت مربعی در این مجموعه ارائه کرده و اعلام کرد که در این پروژه مشارکت خواهد کرد. با این حال، اپل اکنون به سازنده اعلام کرده است که ممکن است از این پروژه کناره‌گیری کند.

اظهارنظر اپل

مرکز خرید تورنتو

طبق گزارش‌های جدید، اپل به صاحب پروژه اعلام کرده است که به‌دلیل وجود مفادی در قرارداد، می‌تواند بدون پرداخت جریمه از آن خارج شود. این مفاد مربوط به روند پیش روی پروژه در ددلاین‌های تعیین شده است و به‌دلیل اینکه پروژه از مهلت قانونی احداث خود عقب مانده است، اپل می‌تواند از آن خارج شود. بنا به گزارش‌ها، کمپانی سازنده در دسامبر سال ۲۰۲۰ به اپل گفته بود که این پروژه باید تا ۳۱ اکتبر ۲۰۲۱ به تعویق بیفتد. این تاخیرها هم در کنار ویروس کرونا، به روند لوله کشی محلی در سال ۲۰۱۹ ارتباط داشت. در پاسخ به این تاریخ جدید اعلام شده، اپل هم اعلام کرد که قرارداد خودش را فسخ خواهد کرد. حال کمپانی سازنده به‌دنبال حکمی از دادگاه است تا از خروج اپل جلوگیری کند.

بیشتر بخوانید: پروژه مرکز داده اپل در آیووا با تاخیر زیادی در حال پیشرفت است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال