تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
اتحادیه فروشگاه تاوسون

اتحادیه فروشگاه تاوسون اپل را متهم به خودداری از ارائه مزایای جدید کرد

فروشگاه جدید اتحادیه اپل با تیم کوک تماس گرفته و از این شرکت خواسته است تا اطلاعاتی در مورد مزایای ارائه شده به کارمندان غیر اتحادیه ارائه کند. طی نامه‌ای که به تیم کوک داده شده است، کمیته مذاکره این‌طور می‌نویسد که آن‌ها از اینکه متوجه شدند این شرکت از ارائه مزایای بهداشتی و آموزشی جدید به فروشگاه‌های آن‌جا خودداری می‌کند، ناامید شده‌اند. این نامه همچنین اپل را به انتشار اطلاعات نادرست متهم می‌کند و می‌گوید که کارمندان باید برای گنجاندن این مزایا در قرارداد خودشان مدام با اپل چانه‌زنی کنند. علاوه بر این، ادعا شده است که اپل هیچ جزئیاتی در مورد مزایای جدید ارائه نکرده است.

اپل و مقاومت در برابر اتحادیه‌ها

اتحادیه فروشگاه تاوسون

این موضوع سبب می‌شود که کمیته آن‌ها را در مذاکرات قرارداد آتی لحاظ کند. این نامه با درخواست از اپل به پایان رسیده و عنوان شده است که: «از ارائه اطلاعات نادرست در مورد اینکه چرا به کارکنان تاوسون در حال حاضر مزایایی ارائه نمی‌شود، خودداری کنند». در ماه ژوئن، هیئت ملی روابط کار انتخابات اتحادیه را تایید کرد. این سازمان به‌عنوان ائتلاف کارکنان خرده فروشی سازمان یافته شناخته شده و با انجمن بین المللی ماشین کاران و کارگران هوافضا همکاری می‌کند. اپل ادعا کرد که رای را به چالش نخواهد کشید و قصد دارد که با کارمندان فروشگاه با حسن نیت وارد مذاکره شود و این وضعیت تغییر جدی خواهد داشت. شما هم می‌توانید نظرات خود را مطرح کنید.

بیشتر بخوانید: دومین اتحادیه خرده فروشی اپل در فروشگاه اوکلاهما سیتی خواهد بود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *