تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
سیستم تشخیص تصادف اپل

راننده‌ای با کمک سیستم تشخیص تصادف اپل از مرگ نجات یافت

یک راننده در ایندیاناپولیس می‌گوید که پس از نجات از یک سانحه رانندگی، با تیم کوک مکاتبه کرده و از وی تشکر کرده است. ویژگی جدید تشخیص تصادف در آیفون ۱۴ و اپل واچ سری ۸ در حداقل یک تصادف مرگبار و همچنین گاهی اوقات از طریق شرایط کاذب فعال شده و سبب می‌شود که حاشیه‌های زیادی پیرامون آن وجود داشته باشد. به‌طور مثال، اخیرا فعال شدن مکرر آن در ترن هوایی سبب مسخره شدن این سرویس در رسانه‌های اجتماعی شده بود. اما حال گویا این سرویس واقعا جان یک نفر را در تصادف رانندگی نجات داده است. به گزارش ای بی سی نیوز، خودروی نولان آبل در ۱۵ اکتبر ۲۰۲۲ با سرعت ۷۰ مایل بر ساعت به تیر تلفن برق برخورد کرده و واژگون می‌شود.

ماجرای تصادف

سیستم تشخیص تصادف اپل

آبل به ای بی سی نیوز گفت: «من در وضعیت بدی داخل صندلی قرار داشته و سعی می‌کردم که هشیار بمانم. من کم کم متوجه شدم که در حال بی‌هوش هستم و امیدم تنها به اپل واچی بود که در مچ دستم داشته و می‌دانستم که اگر کاری نکنم، دستگاه با EMS تماس خواهد گرفت. در نهایت هم همین‌طور شده و صدای (سلام، کسی آن‌جاست؟) مرا امیدوار کرد». آبل می‌گوید که اپل واچ را تنها یک هفته قبل از تصادف خریداری کرده بود و این خرید هم کاملا از روی هوس بوده است. او گفت: «من این ساعت را در Best Buy دیده و با خودم گفتم که چرا نباید آن را بخرم؟ من واقعا دلیلی برای داشتن آن نداشتم و یک حس درونی باعث شد که آن را خریداری کنم». آبل در بیمارستان با اپل تماس گرفته و از آن‌ها تشکر کرد.

بیشتر بخوانید: ترن هوایی می‌تواند مکررا سیستم تشخیص تصادف آیفون ۱۴ را فعال کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *