تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
بفتای سالانه در لندن

سرویس Apple TV+ میزبان اولین گروه بفتای سالانه در لندن است

پیش از ارائه جوایز بفتا، Apple TV+ یک برانچ برای ستارگان و خلاقان پشت فیلم‌ها و پروژه‌های خود داشته و آن را در بریتانیا برگزار کرد. اپل اکنون تصاویری را هم از این برانچ در رستوران مجلل Mount Street لندن منتشر کرده است. گویا اپل سه طبقه از این ساختمان را اشغال کرده و برنامه خود را برگزار می‌کند. ویلیام گالاگر نماینده انجمن نویسندگان بریتانیای کبیر هم در این مراسم حضور داشت. هیچ سخنرانی و ارائه‌ای در این مهمانی وجود نداشته و Apple TV+ عنوان کرد که این برنامه برای ارج نهادن به برتری در داستان گویی و خلاقیت جهانی برگزار شده است. اپل با برگزاری این مراسم در نظر دارد که بیش از پیش برای سال جدید آماده شده و به سراغ خلق موفقیت‌های سال گذشته خود رود.

برگزاری جشن مخصوص Apple TV+ قبل از بفتا

بفتای سالانه در لندن

برگزاری مراسم در حالی انجام شد که تولیدات زیادی در شهر در حال فیلم‌برداری بوده و جمع آوری ستاره‌هایی که اخیرا موفقیت‌هایی کسب کرد‌ه‌اند، چندان آسان نبوده است. بسیاری از شخصیت‌های موفق اخیر پروژه «The Boy, the Mole, the Fox and the Horse» مانند چارلی مکسی کارگردان، هانا مینگلا و متیو فروید تهیه کنندگان پروژه در کنار ایزابل والر-بریج آهنگساز هم در این مراسم حضور داشتند. آنت بدلند از تد لاسو هم حضور پیدا کرده و در مورد معروفیت این سریال حتی در زمان بعد از تعطیلی هم صحبت کرد. جی هانت مدیر بخش خلاقیت شبکه و بازیگرانی مانند برایان کاکس و تروی کوتسور ستاره فیلم CODA هم در این مراسم حضور داشتند.

بیشتر بخوانید: اپل جایزه بفتا بهترین انیمیشن کوتاه بریتانیایی را کسب کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *