تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
مدیران Apple TV+

اپل مدیران Apple TV+ را به تولید محتوای بیشتر تشویق می‌کند

اپل از برنامه شش ماهه مربوط به کارگردانان استودیو اپل پرده برداری کرده و مدیران فعلی فعال در سرویس Apple TV+ تحت الشعاع قوانین جدید قرار می‌گیرند و قرار است که تجربه‌ای منحصر به فرد در اپل پارک داشته باشند. در حالی که بسیاری از سریال‌های Apple TV+ توسط شرکت‌های تولیدی مستقل به سفارش اپل ساخته می‌شوند، این شرکت همچنان از تیم‌های داخلی خود تحت عنوان Apple Studios و Apple Original Films هم استفاده می‌کند. اکنون اپل با راه‌اندازی برنامه‌های جدید خود، به دنبال گسترش مجموعه کارگردانان موجود برای Apple TV+ است.

افزایش تولیدات شبکه Apple TV+

مدیران Apple TV+

اپل می‌گوید: «هدف ما شناسایی افراد مبتکر و متنوع بوده و قصد داریم که جایگاهی در ردیف اول برای تولیدات استودیو اپل و فرصت‌های شبکه سازی فراهم کنیم. شرکت کنندگان موفق در این برنامه جدید، برای تولید محتوا برای Apple TV+ مدنظر خواهند گرفت. برنامه شش ماهه کلاس‌های مستر کلاس‌هایی را ارائه می‌دهد که روی ایجاد و حفظ حرفه‌ای به‌عنوان کارگردان اپیزودیک کار متمرکز است. این برنامه شامل بحث و گفتگو با متخصصین با تجربه صنعت بوده و با تمرکز روی صنعت و تجارت کارگردانی انجام می‌شود. علاقه‌مندان فرصت‌هایی برای شرکت به‌عنوان کارگردان سایه‌بان در سری‌های اپل استودیو خواهند داشت و تجربه‌ای بی نظیر در اپل کسب می‌کنند». هیچ جزئیات بیشتری در مورد تجربه اپل پارک و بقیه برنامه‌ها وجود ندارد. شما هم می‌توانید نظرات خود را در مورد این موضوع با ما میان گذارید. وضعیت سرویس بعد از تصمیمات جدید چگونه خواهد بود؟

بیشتر بخوانید: محتوای Apple TV+ به‌دلیل قطعی از دسترس خارج شدند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال