تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
بازار گوشی های هوشمند چین

آیفون اصلی‌ترین نقش را در بهبود بازار گوشی های هوشمند چین دارد

تحلیل‌گران UBS گزارش داده‌اند که اپل در دسامبر ۲۰۲۲ در چین وضعیتش را بهبود داده و فروش آیفون هم ۸۸ درصد از ماه قبل افزایش یافته است. پس از گزارش یکی از شرکت‌های تحقیقاتی مبنی بر اینکه تقاضای مجدد برای آیفون می‌تواند آغازگر بهبود بازار گوشی‌های هوشمند در چین باشد، UBS هم معتقد است که این امر از قبل از آغاز شده است. UBS پیش بینی می‌کند که روند بهبود فروش اپل از تاخیر ایجاد شده در ماه دسامبر کافی نبود، اما اکنون می‌گوید که این شرکت همچنان بهتر از حد انتظار عمل می‌کند. تحلیل‌گران می‌گویند: «در حالی که محموله‌های برندهای محلی از نوامبر تا دسامبر ۲۱ درصد بهبود یافته است، محموله‌های آیفون به مراتب از برندهای محلی پیشی گرفته است و ۸۸ درصد نسبت به ماه گذشته و ۲۰ درصد نسبت به سال گذشته روند بهبودی داشته است».

بهبود فروش آیفون در کشور چین

بازار گوشی های هوشمند چین

تحلیل‌گران ادامه می‌دهند: «در حالی که قدرت فروش آیفون دلگرم کننده است، باید به این نکته توجه داشته باشیم که میزان فروش در طول سه ماهه چهارم ۲۸ درصد کاهش یافته است و دلیل آن هم اختلالات مستند در اکتبر و نوامبر بوده است. گفته می‌شود که داد‌ه‌های دسامبر باید نگرانی سرمایه گذاران را در مورد ادامه اختلالات زنجیره تامین مواد تا سال ۲۰۲۳ کاهش دهد». گویا آیفون در سه ماهه چهارم ۲۰۲۲ بیش از رقبا با افزایش فروش مواجه بوده و برندهای محلی در یک سال حدود ۲۳ درصد با کاهش فروش مواجه بودند.

بیشتر بخوانید: بازار گوشی های هوشمند با بهبود افزایش تقاضای آیفون در چین بهبود می‌یابد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *