تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
سریال Servant اپل

حق کپی رایت سریال Servant اپل مورد بررسی قرار می‌گیرد

دادگاه تجدید نظر در حکمی اعلام کرده است که کارگردان فیلم The Truth About Emanuel اقدام به طرح شکایتی علیه اپل و ام نایت شیامالان فیلم‌ساز معروف کرده است. این شکایت در اوایل سال ۲۰۲۰ توسط فرانچسکا گوگورینی، نویسنده و کارگردان فیلم The Truth About Emanuel ثبت شده بود و ادعا می‌کردند که سریال Servant اپل، نه‌تنها از داستان فیلم‌شان سوء استفاده کرده است، بلکه از ترفندهای تولید و فیلم‌برداری آن‌ها نیز بهره برده است. هر دو اثر حول محور مادری ساخته شده‌اند که از یک عروسک مراقبت می‌کند. آن‌ها این این عروسک را مانند کودک واقعی خودشان می‌دانند و بعدا هم شروع ایجاد پیوندهای قوی با پرستار بچه‌ای می‌کنند که برای مراقبت از آن‌ها استخدام شده‌اند.

ادامه دعوی با دادگاه تجدید نظر

سریال Servant اپل

این پرونده در ماه می ۲۰۲۰ مخدومه شده بود و زمانی که قاضی جان اف. والتر حکم به عدم شباهت Servant با The Truth About Emanuel داد، این پرونده به‌صورت کامل به پایان رسید. با این حال، دادگاه تجدید نظر، هم‌اکنون به نفع گرگورینی رای داده است. دادگاه حکم داده است که رای قبلی اشتباه بوده است و یک ذهن منطقی ممکن است در تشخیص شباهت‌ها کاملا متفاوت عمل کند. در دعوی اولیه، گرگورینی خواستار جبران خسارت، صدور حکمی علیه تولیدات بیشتر اپل، فراخوانی تمام تولیدات، بازگردانی تمام درآمدها و اقدامات تنبیهی شده بود. حال باید منتظر ماند و دید که ادامه دادگاه چگونه جلو رفته و اپل چه ضرر و زیانی پشت این اتفاق خواهد گذاشت.

بیشتر بخوانید: سازندگان از داستان سریال Severance اپل می‌گویند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *