تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
ماسک اجباری در فروشگاه های اپل

قانون ماسک اجباری در فروشگاه های اپل لغو خواهد شد

اپل یک بار دیگر قرار است که دستور ماسک اجباری برای مشتریان را در اکثر فروشگاه‌های خود لغو کند. در نتیجه، این شرکت به‌زودی امکان حضور عادی مشتریان در این مراکز را فراهم خواهد کرد. به‌گزارش بلومبرگ، اپل دستور استفاده از ماسک برای خرید در فروشگاه‌های اپل را در چندین ایالت از جمله اوهایو، کارولینای شمالی، جورجیا، کانزاس، کنتاکی و غیره لغو کرده است. دستور استفاده از ماسک برای مکان‌هایی که دستورالعمل‌های سخت گیرانه‌تری دارند، همچنان به قوت خودشان باقی خواهد ماند. از جمله می‌توانیم به هاوایی اشاره کنیم که اپل ناچارا نمی‌تواند تغییری را در قوانین خود ایجاد کند.

امکان خرید حضوری از فروشگاه‌های اپل

ماسک اجباری در فروشگاه های اپل

انتظار می‌رود که اپل در اوایل هفته آینده، کلاس‌های آموزشی خود را در مکان‌های انتخابی راه‌اندازی کند. علاوه بر این، بسیاری از فروشگاه‌های دیگر هم ماه مارس را برای خرید حضوری و جلسات زنده ترتیب داده‌اند. اخیرا در ماه نوامبر ۲۰۲۱، اپل دستور لغو استفاده از ماسک در فروشگاه‌های خودش را اعلام کرد. با این حال، این سیاست هم در دسامبر ۲۰۲۱ و با توجه به شیوه سویه جدید ویروس کرونا، لغو شد. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما سویه‌های خطرناک دیگری هم از ویروس کرونا وجود خواهد داشت؟ جهان پس از ویروس کرونا چگونه به زندگی ادامه خواهد داد و اقتصاد چگونه جلو خواهد رفت. می‌توانید در بخش کامنت‌ها با ما همراه بوده و نظرات خود را برای ما بنویسید.

بیشتر بخوانید: اپل برای فروشگاه جدید خود در لندن نیرو استخدام می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال