تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اپل واچ سری 5 و خرید قسطی اپل واچ

اپل واچ سری 5 از همان پردازنده سری قبل استفاده میکند

پردازنده اپل واچ سری 5

هفته گذشته سری پنجم اپل واچ با ویژگی های جدیدی نظیر صفحه نمایش همیشه روشن، قطب نمای درونی و بدنه هایی از جنس جدید معارفه شد.

apple watch series 5

 اما اپل اشاره ای به این که آیا سری جدید عملکرد بهتری نسبت به سری قبل دارد یا نه نکرد.

اپل واچ سری 5 دقیقا از همان پردازنده سری 4 استفاده میکند و این یعنی این دو ساعت در اجرای اپلیکیشن ها، عملکردی کاملا مشابه خواهند داشت.

در وبسایت اپل فقط به این اشاره شده است که اپل واچ سری 5، یک پردازنده دو هسته ای 64 بیتی به نام S5 دارد که دو برابر سریع تر از S3 (پردازنده سری سوم) است.

حالا ظاهرا این S5 فرقی با S4 ندارد.

این موضوع خیلی هم تعجب برانگیز نبود چرا که قبل از معارفه هم گزارشاتی در این باره منتشر شده بود و گفته شده بود که اپل قرار نیست تغییر خاصی در اپل واچ به جز اضافه کردن بدنه تیتانیومی و سرامیکی ایجاد کند.

 اپل تصمیم گرفته است تا روی جنبه های دیگری تمرکز کند و مشتریان بیشتری هم جذب کند.

اپل ظاهرا در این امر موفق هم بوده است چرا که طبق آمار، 70 درصد مشتریانی که امسال اپل واچ سری 5 را خریداری کرده اند، برای اولین بار است که اپل واچ میخرند.

به هر حال اگر شما از اپل واچ سری4 استفاده میکنید، نگرانی بابت عملکردش نداشته باشید چرا که سری پنجم هم دقیقا همان عملکرد را خواهد داشت.

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *