تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اپلیکیشن Spotify گوشی آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون

با اپلیکیشن Spotify گوشی آیفون به آهنگ های مورد علاقه ت گوش بده

معرفی اپلیکیشن Spotify

اپلیکیشن Spotify یک سرویس رسانه ای سوئدی است که در سال 2008 شروع به کار کرد (در واقع کمپانی سازنده اسپاتیفای در سال 2006 تاسیس شد که سرویس Spotify را در سال 2008 روی کار آورد).

اپلیکیشن Spotify گوشی آیفون موزیک ها و پادکست ها را به صورت قانونی از ناشرین موسیقی و دیگر شرکت های رسانه ای تهیه کرده و در اختیار کاربرانش قرار میدهد.

Spotify یک سرویس فری میوم است و این یعنی در حالت عادی یک سری ویژگی های اولیه را به همراه تبلیغات یا موزیک ویدیوهای اتوماتیک ارائه میدهد و برای استفاده از ویژگی های بیشتر و کیفیت بهتر باید اکانت پریمیوم که پولی هم هست داشته باشید.

با اپلیکیشن Spotify گوشی آیفون به بیش از 50 میلیون آهنگ مختلف دسترسی خواهید داشت.

 کاربران میتوانند آهنگ مورد نظرشان را از طریق پارامترهایی نظیر نام هنرمند، نام آلبوم یا ژانر جستجو کنند، پلی لیست اختصاصی خودشان را بسازند و آن را با بقیه به اشتراک بگذارند.

Spotify در بیشتر کشورهای اروپا، آمریکا، استرالیا، نیوزیلند، بخش هایی از آفریقا و آسیا و در بیشتر دستگاه های جدید در دسترس خواهد بود. تا جولای سال 2019، اسپاتیفای 232 میلیون کاربر ماهانه فعال داشت که 108 میلیون از آنها، اکانت پریمیوم داشتند.

برخلاف دانلود یا فروش فیزیکی که به هنرمند مبلغ مشخصی را بابت هر آهنگ یا آلبوم فروخته شده میدهد، اپلیکیشن Spotify گوشی آیفون بر اساس تعداد استریم های (تعداد دفعاتی که یک آهنگ شنیده شده است) آهنگ های هنرمند، به او حق تالیف میدهد.

این تقریبا 70 درصد درآمد را به صاحبان اصلی آهنگ ها رسانده که آنها هم با توجه به قراردادی که با هنرمند دارند، سهمش را به او میدهند.

تصویری از محیط اپلیکیشن Spotify

اپلیکیشن Spotify گوشی آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون
Spotify

اپلیکیشن Spotify گوشی آیفون با انتقاداتی هم از سوی برخی هنرمندان نظیر تیلور سوییفت و ثوم یورک مواجه شده است مبنی بر این که این سرویس، پرداخت عادلانه ای به هنرمندان ندارد. در سال 2017، Spotify اعلام کرد که هنرمندانی که با Universal Music Group یا Merlin Network قرارداد دارند، میتوانند تا برخی آلبوم هایشان را به صورت اختصاصی و فقط برای کاربرانی که اکانت پریمیوم دارند در این سرویس منتشر کنند.

دفتر مرکزی Spotify در شهر استوکهولم سوئد واقع شده است و از فوریه سال 2018، وارد بازار بورس نیویورک شده است.

در سپتامبر سال 2018، اسپاتیفای دفاترش در نیویورک را به مرکز تجارت جهانی چهار منتقل کرد.

امتیاز Spotify در اپ استور : 4.8 از 5

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *