تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
قابلیت تشخیص سقوط اپل واچ

قابلیت تشخیص سقوط اپل واچ منجر به تشخیص سرطان ریه یک فرد شد

یک زن سالخورده از سیستم تشخیص سقوط اپل واچ (Fall Detection) برای نجات جانش استفاده کرده و تماس خودکار با ۹۱۱ سبب شده است که در نهایت سرطان ریه این زن کشف شود. اپل واچ اغلب به لطف سیستم‌های سلامت یکپارچه‌ای مانند سنسورهای ضربان قلب و تشخیص سقوط، جان افراد بسیاری را نجات داده است. حال در یک گزارش جدید که موقعیتش در سن پترزبورگ فلوریدا بوده است، زنی به سختی روی زمین افتاده و تقریبا در حالت بیهوشی قرار می‌گیرد. در این هنگام اپل واچ به‌طور خودکار با ۹۱۱ تماس گرفته و امدادگران برای نجات جانش به منطقه اعزام شده‌اند. پس از انتقال خانم هاکنورث به بیمارستان، توده‌ای در ریه‌های وی کشف شد که مربوط به سرطان بوده است.

جزئیات ماجرا از چه قرار است؟

قابلیت تشخیص سقوط اپل واچ

این زن سالخورده می‌گوید: «اگر زمین نمی‌افتادم و اپل واچ با بیمارستان تماس نمی‌گرفت، من هیچگاه نمی‌دانستم که سرطان دارم و حتی اگر در آینده از آن مطلع می‌شدم، دیگر خیلی دیر می‌شد». گویا پسرش این اپل واچ را هدیه داده بود تا بتواند تمرینات ورزشی خودش را دنبال کند. آن‌ها نمی‌دانستند که اپل واچ ویژگی تشخیص سقوط دارد و اگر کاربران سنی بالاتر از ۵۵ سال داشته باشند، به‌طور پیش فرض فعال می‌شود. تشخیص سقوط، بارها و بیش از یک بار باعث نجات جان افراد شده است. در مواقع دیگر، سنسورهای ضربان قلب به افراد این امکان را می‌دهد که از مشکلات بالقوه سلامتی ناشی از ضربان قلب بالا یا پایین آگاه شوند.

بیشتر بخوانید: اپل واچ و هشدار به والدین در زمینه صدای بلند نوزاد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *