تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
به روزرسانی macOS 12.3

به روزرسانی macOS 12.3 مشکلاتی را برای برخی از مک‌ها ایجاد می‌کند

براساس گزارش‌های کاربران در رسانه‌های اجتماعی و انجمن پشتیبانی اپل، آخرین به‌روزرسانی MacOS Monterey اپل، برخی از دستگاه‌های مک که برد منطقی آن‌ها جایگزین شده است را با مشکل مواجه می‌کند. به‌روزرسانی macOS 12.3 ظاهرا کاربرانی که قصد به‌روزرسانی از macOS 12.2.1 یا قبل از آن را دارند، با مشکل مواجه می‌کند. با توجه به پست‌هایی که در انجمن پشتیبانی منتشر می‌شود، کاربران خطاها و لوپ‌های مکرر در ریستارت دستگاه‌ خودشان را گزارش کرده و دستگاه در چنین شرایط دچار بریک می‌شود. گزارش‌ها نشان می‌دهد که فقط دستگاه‌های مک با برد منطقی جایگزین شده تحت تاثیر این مشکل قرار می‌گیرند.

مشکلات macOS 12.3

به روزرسانی macOS 12.3

در یک گزارش جدید، مشخص شده است که گویا مک‌هایی که به نسخه جدید به‌روزرسانی نمی‌شوند هم چنین مشکلی دارند. همین موضوعات مشابه در ردیت هم گزارش شده و تعدادشان بیشتر بوده است. طبق گزارش‌ها، کاربران می‌توانند مک‌های آسیب دیده خود را در حالت DFU قرار داده و به‌صورت دستی آن‌ها را تعمیر کنند. با این حال، این فرایند مستلزم آن است که آن‌ها یک مک ثانویه هم در کنار خودشان داشته باشند. برخی از کاربران گزارش داده‌اند که macOS 12.3 با موفقیت تمام و با استفاده از فایل‌های IPSW به‌روزرسانی می‌شود، اما مانند روش قبلی و در حالت DFU، باید از یک کامپیوتر دوم برای انجام این کار استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: به روزرسانی macOS 12.3 مشکلاتی برای دارندگان پردازنده گرافیکی PCI-E ایجاد کرده است

اگر شما نیز با مشکلات مشابه مواجه شده‌اید، می‌توانید در بخش کامنت‌ها آن را با ما در میان گذارید. برای حل چنین مشکلاتی از کدام روش استفاده می‌کنید؟

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *