تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
شناسایی مشکل قلبی

اپل واچ به شناسایی مشکل قلبی یک نویسنده کمک کرد

آدام کرافت نویسنده بریتانیایی می‌گوید که از خواب بیدار شده و متوجه می‌شود که اپل واچ او مکررا در مورد فیبریلاسیون دهلیزی تشخیص داده نشده‌اش هشدار می‌دهد. سنسورهای ضربان قلب اپل واچ از زمانی که در سال ۲۰۱۸ معرفی شد، بارها و بارها جان افراد زیادی را در آریزونا و سراسر جهان نجات داده است. اکنون هم بر اساس اخبار بی بی سی، آدام کرافت نویسنده فیلم‌های هیجان‌انگیز می‌گوید که قبل از رفتن به رخت خواب، سرگیجه زیادی داشته است. این مرد ساکن بدفوردشایر به بی بی سی می‌گوید: «از آن‌جایی که یک مرد بودم، زیاد به آن فکر نکردم و مستقیم به رخت خواب رفتم».

تشخیص بیماری توسط اپل واچ

شناسایی مشکل قلبی

آدام صبح از خواب بیدار شده و متوجه می‌شود که اپل واچ او هر چند ساعت یک بار برایش اعلان‌هایی ارسال می‌کرد و در هر هشدار هم گفته می‌شد که باید در مورد فیبریلاسیون دهلیزی به پزشک مراجعه کند. کرافت با شماره ۱۱۱ که شماره خدمات بهداشت ملی بریتانیا است، تماس گرفت. این شماره مشابه با ۹۱۱ آمریکا بوده و عموما برای مسائل کمتر جدی استفاده می‌شود. او گفت: «من با ۱۱۱ تماس گرفتم و آن‌ها گفتند که تا یک ساعت دیگر به بیمارستان مراجعه کنید». بیمارستان بدفورد دو نوار قلب انجام داده و تایید کرد که نویسنده مذکور فیبریلاسیون دهلیزی دارد. کرافت برای رقیق شدن خود خود دارو مصرف کرده است و یک روش کاردوورژن هم دریافت می‌کند تا ضربان قلب منظم را به قلبش بازگرداند.

بیشتر بخوانید: محققین با کمک اپل واچ مرزهای جدیدی را در سلامت قلب کشف می‌کنند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال