تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
مطالعات اپل واچ

مطالعات اپل واچ نشان می‌دهد که انسان باید بیشتر بخوابد

داده‌های تولیدی توسط اپل واچ برای مطالعه قلب و حرکت نشان می‌دهند که اکثر مردم شب‌ها به اندازه کافی نمی‌خوابند. مطالعات انجام شده توسط اپل و انجمن قلب آمریکا بوده و ابتدا قصد داشتند که علائم هشدار دهنده اولیه فیبریلاسیون دهلیزی را بررسی کنند. طی انتشار داده‌های ماه مارس، مشخص شد که افراد باید زمان بیشتری را برای خواب اختصاص دهند. به‌روزرسانی این داده‌ها با تمرکز روی خواب منتشر شده و نشان می‌دهد که میانگین زمان صرف شده برای خواب توسط شرکت کنندگان پروژه، در حد ۶ ساعت و ۲۷ دقیقه بوده است. تنها ۳۱.۲ درصد از مردم موفق شدند که هفت ساعت یا بیشتر بخوابند که حداقل میزان توصیه شده توسط AHA است.

بررسی خواب افراد توسط اپل واچ

مطالعات اپل واچ

اکثر مردم بین شش تا هفت ساعت خواب را مدیریت می‌کنند که ۳۹.۷ درصد از جمع موفق می‌شوند به حداقل میانگین دست پیدا کنند. ۲۰.۳ درصد بین ۵ الی ۶ ساعت و ۸.۸ درصد هم کمتر از ۵ ساعت می‌خوابند. این شرکت تحقیقات توضیح داد که خواب یک حوزه مهم برای سلامتی و تندرستی در نظر گرفته می‌شود و با مدت زمان و ثبات مرتبط با موضوعات مختلف سلامت از جمله بیماری‌های قلبی عروقی، متابولیسم و سلامت مغز در ارتباط است. مجموعه داده‌های مشابه نشان می‌دهد که شرکت کنندگان در واشنگتن، داکوتای جنوبی و آیداهو، به احتمال زیاد حداقل میزان توصیه شده خواب را رعایت می‌کنند. کسانی که در هاوایی، می سی سی پی و ویرجینیای غربی هستند هم کمترین میزان را دارند.

بیشتر بخوانید: محققین با کمک اپل واچ مرزهای جدیدی را در سلامت قلب کشف می‌کنند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال