تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
شروع کار با Apple Business Essentials

آخرین وبینار اپل به نحوه شروع کار با Apple Business Essentials می‌پردازد

اپل کم کم بسته Business Essentials را به مشتریان خود معرفی می‌کند و برای این منظور یک وبینار هم در نظر گرفته است. اپل این سرویس را اخیرا در ایالات متحده معرفی کرده است تا مشتریان تجاری کوچک بتوانند از ابزارهای مدیریت دستگاه، پشتیبانی و ذخیره‌سازی بهره ببرند. برای کمک به اجرای روان‌تر این سرویس، مشتریان می‌توانند از طریق همین وبینار آموزش‌های لازم را دریافت کنند. وبینار معرفی لوازم ضروری کسب و کار اپل، توسط اپل و تحت عنوان «جلسه آنلاین انحصاری برای یادگیری نحوه کمک به کسب و کارهای کوچک برای مدیریت همه جانبه دستگاه‌های اپل» برگزار خواهد شد. این وبینار توسط کارشناسان محصولات اپل برگزار می‌شود و این سرویس هم در جریان آن نمایش داده می‌شود.

وبینار اختصاصی اپل برای معرفی سرویس Apple Business Essentials

شروع کار با Apple Business Essentials

یک مترجم در طول جلسه حضور خواهد داشت که تا وبینار را برای کاربران بین‌المللی برخی از کشورها ترجمه کند. شرکت کنندگان می‌توانند از طریق وب سایت رویدادهای اپل ثبت نام کنند تا قبل از آن بتوانند مجوز ورود و تماشای وبینار را داشته باشند. می‌دانیم که Apple Business Essentials از سیستم مدیریت دستگاه خود اپل استفاده می‌کند. این سرویس مدیریت دستگاه تلفن همراه، از جمله راه‌اندازی و ارتقا و همچنین مکانیسم‌های متخلف امنیتی را آسان‌تر می‌کند. مشتریان می‌توانند ذخیره‌سازی داخلی داده‌ها و پشتیبان گیری و حتی پشتیبانی اولویت بندی‌ شده را نیز نیز به واسطه این سرویس داشته باشند. شما نیز می‌توانید نظرات خود را با ما به اشتراک گذارید.

بیشتر بخوانید: سرویس Apple Business Essentials اپل هیچ رقابتی با Jamf نخواهد داشت

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال