تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
دزد گیفت کارت اپل

دومین دزد گیفت کارت اپل به زندان محکم شد

دومین نفر از دو مردی که  از دستگاه‌های آیزاک دزدی کرده و برای تولید گیفت کارت از ان استفاده کرده بود، اکنون به زندان محکوم شده و باید ۱.۲۶ میلیون دلار به اپل غرامت بپردازد. به گفته دادستان ایالات متحده در ناحیه شمالی تگزاس، حیسون توت پوسانت توسط قاضی دیوید گادبی به ۶۰ ماه زندان محکوم شده است. این حجم به دنبال محکومیت همدست وی یعنی سید علی به ۳۷ ماه حلس در اکتبر سال ۲۰۲۱ صادر شده است. چاد میچام دادستان ایالات متحده می‌گوید: «اگر این متهمان فکر می‌کردند که کلاه‌برداری میلیون دلاری آن‌ها صرفا به این دلیل که یک شرکت تریلیون دلاری را هدف قرار داده‌اند، مورد توجه قرار نمی‌گیرد، سخت در اشتباه بودند. وزارت دادگستری علیه کلاه‌برداری علیه هیچ شرکتی را قبول نمی‌کند، خواه یک شرکت چند ملیتی باشد یا یک شرکت بزرگ و تاثیرگذار».

ورود اف بی آی به ماجرا

دزد گیفت کارت اپل

هنگامی که این دو مورد برای اولین‌بار در سال ۲۰۱۹ محکوم شده بودند، دفتر دالاس و اداره فدرال تحقیقات خود را شروع کرده بودند. متیو جی دسارنو مامور ویژه اف بی آی دالاس، در بیانیه‌ای گفت: «اف بی آی متعهد به مقابله با طرح‌های کلاه‌برداری از هر زاویه‌ای است. امروز متهمین پاسخگو خواهند بود». این طرح با دقت سازماندهی شده منجر به زبان مالی برای یک شرکت بزرگ شده است و این تقلب مصرف کنندگان آمریکایی را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما به اشتراک گذارید.

بیشتر بخوانید: دومین مرد چینی هم به جرم کلاه برداری از اپل محاکمه شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال